Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°15°
BS Kredyt bez gwiazdek
9 kwietnia 2021

Jastrzębski Tydzień Kariery z dużym sukcesem

Jastrzębski Tydzień Kariery z dużym sukcesemKlasa fotograficzna ZS Nr 2
fot. ZS Nr 2 im. Wojciecha Korfantego

Jastrzębski Doradztwo Kariery może mówić o dużym sukcesie.  Zostało jednym z 7 laureatów XII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. To przedsięwzięcie pozwalające mądrze i trafnie wybrać swoją drogę zawodową. 

Ogólnopolski Tydzień Kariery to przedsięwzięcie, którego inicjatorem i krajowym koordynatorem od 2009 roku  jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. Celem akcji jest propagowanie świadomego wyboru ścieżki kariery i promocja poradnictwa zawodowego. W październiku 2020 roku odbyła się ona pod hasłem „DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo".

Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej otrzymało 42 raporty konkursowe. Komisja konkursowa, po wnikliwej analizie, przyznała 7 nagród i 5 wyróżnień. Wśród nich znalazła się nagroda dla Jastrzębskiego Doradztwa Kariery (którego liderem jest Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju).

- Sukces jest tym większy, iż konkurowaliśmy z instytucjami z całej Polski, a jurorami konkursu byli wybitni specjaliści z zakresu doradztwa zawodowego. Organizacja Jastrzębskiego Tygodnia Kariery 2020  była utrudniona  ze względu na szczególną sytuację, z którą musimy się mierzyć do dziś. Ograniczenia związane z pandemią   zupełnie zmieniły sposób działania, tym bardziej cieszy nas ta nagroda i motywuje do dalszej pracy. Serdecznie dziękujemy osobom zaangażowanym oraz uczestnikom - mówią organizatorzy Jastrzębskiego Tygodnia Kariery.

Działania w Jastrzębiu-Zdroju wsparła swoim patronatem prezydent miasta, Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW daje gwarancje zatrudnienia JSW daje gwarancje zatrudnienia

Jastrzębie-Zdrój - na jakich stronach szukać ofert pracy? Jastrzębie-Zdrój - na jakich stronach szukać ofert pracy?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość12.04.2021 11:36

Kariera w Jastrzębiu chyba w urzędzie albo JSW przy pomocy tatusia .

Raper klasztorny09.04.2021 10:57

Słowa "kariera" czy "sukces" pasują do tej mieściny jak "meczet" albo "lotnisko"

Ziomal z Gierałtowic09.04.2021 8:11

Sukces sukcesem, a bezrobocie jakie było, takie jest.

Emil z Godowa09.04.2021 8:01

Buhahahhahaha