Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
12 kwietnia 2021

Mistrzowie Polski pomagają chorej dziewczynce

Mistrzowie Polski pomagają chorej dziewczynce
fot. Blanka Trawnicka / Facebook com

Jastrzębski Klub Hokejowy, zdobywca tytułu Mistrza Polski, pomaga chorej dziewczynce.  Złoty medal zdobyty przez zespół został przekazany na licytację dla małej jastrzębianki.

Małgorzata i Maciej Trawińscy, rodzice Blanki, cieszyli się, kiedy otrzymali informację, ze złoty medal Mistrzów Polski zostaje przekazany na rzecz ich chorej córeczki. Medal został wystawiony na licytację.

- Telefon z JKH był dla nas olbrzymią radością i niespodzianką. Niezależnie od tego, za jaką kwotę medal zostanie wylicytowany, jest on bezcenny. Nie typujemy żadnej kwoty, choć w ciągu pierwszych trzech godzin licytacji cena wyniosła już 1300 złotych. Licytacja zaczęła się od 100 – mówi Małgorzata Trawnicka.

Blanka Trawnicka to 8-letnia dziewczynka zmagająca się od urodzenia z wieloma schorzeniami, między innymi padaczką lekooporną i autyzmem. Nie potrafi mówić, ma problemy z poruszaniem się, wymaga stałej rehabilitacji.

Licytacja odbywa się na profilu Blanka Trawnicka i. potrwa do 18 kwietnia do godziny 20.00. Obecnie medal osiągnął kwotę 2300 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS Jastrzębie zorganizuje Piknik z Hokejem JKH GKS Jastrzębie zorganizuje Piknik z Hokejem

JKH GKS Jastrzębie zaktualizował terminarz sparingów JKH GKS Jastrzębie zaktualizował terminarz sparingów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Antybraun 12.04.2021 19:43

Brawo!