Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°12°
12 kwietnia 2021

Mistrzowie Polski pomagają chorej dziewczynce

Mistrzowie Polski pomagają chorej dziewczynce
fot. Blanka Trawnicka / Facebook com

Jastrzębski Klub Hokejowy, zdobywca tytułu Mistrza Polski, pomaga chorej dziewczynce.  Złoty medal zdobyty przez zespół został przekazany na licytację dla małej jastrzębianki.

Małgorzata i Maciej Trawińscy, rodzice Blanki, cieszyli się, kiedy otrzymali informację, ze złoty medal Mistrzów Polski zostaje przekazany na rzecz ich chorej córeczki. Medal został wystawiony na licytację.

- Telefon z JKH był dla nas olbrzymią radością i niespodzianką. Niezależnie od tego, za jaką kwotę medal zostanie wylicytowany, jest on bezcenny. Nie typujemy żadnej kwoty, choć w ciągu pierwszych trzech godzin licytacji cena wyniosła już 1300 złotych. Licytacja zaczęła się od 100 – mówi Małgorzata Trawnicka.

Blanka Trawnicka to 8-letnia dziewczynka zmagająca się od urodzenia z wieloma schorzeniami, między innymi padaczką lekooporną i autyzmem. Nie potrafi mówić, ma problemy z poruszaniem się, wymaga stałej rehabilitacji.

Licytacja odbywa się na profilu Blanka Trawnicka i. potrwa do 18 kwietnia do godziny 20.00. Obecnie medal osiągnął kwotę 2300 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS Jastrzębie mistrzami Polski! JKH GKS Jastrzębie mistrzami Polski!

JKH znowu wygrywa! Napięcie do samego końca JKH znowu wygrywa! Napięcie do samego końca

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Antybraun 12.04.2021 19:43

Brawo!