Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°15°
Wesele w Dąbrówce
29 czerwca 2021

Złodziej samochodu zatrzymany. Był po narkotykach

Złodziej samochodu zatrzymany. Był po narkotykach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

25-letni jastrzębianin nie dość, że ukradł samochód zaparkowany pod blokiem na osiedlu Chrobrego, to jeszcze spowodował nim kolizję. Mężczyzna znajdował się pod wpływem narkotyków.

W piątek rano do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu dotarła informacja o tym, że pijany kierowca uderzył w słup oświetleniowy, na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Północnej. Mężczyzna został zatrzymany przez przejeżdżającego tamtędy funkcjonariusza Komendy Wojewódzkiej Policji z Katowic.

25-letni kierowca znajdował się pod wpływem narkotyków. Poza tym miał zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdem. Na dodatek okazało się, że samochód marki Toyota, którym się poruszał był kradziony.

- Młody mężczyzna dzień wcześniej około 17.00 na osiedlu Chrobrego ukradł saszetkę z dokumentami oraz kluczami do mieszkania i pojazdu. W nocy powrócił na to samo miejsce i ukradł auto z osiedla, po czym rozbił się nim na latarni. Ponadto kryminalni przedstawili kierującemu także zarzut kradzieży roweru, perfum oraz dwukrotnego posłużenia się wcześniej skradzioną kartą płatniczą - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał zarzuty kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Oprócz tego odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków narkotycznych.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje tej kobiety Policja poszukuje tej kobiety

38-latek rzucił się na sąsiada i zaatakował go butelką 38-latek rzucił się na sąsiada i zaatakował go butelką

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Dżordż29.06.2021 16:30

Powinni publicznie podać nazwisko tego szczura.

Wyrok29.06.2021 12:48

Unicestwić. Narkoman i w dodatku złodziej jest społeczeństwa obciążeniem i niebezpieczeństwem.

Gość29.06.2021 8:33

Czyli gdyby nie wylądował na słupie, to nadal poełniałby przestępstwa, a policja nie potrafiłaby go zatrzymać.

Instytut29.06.2021 8:12

Marka jastrzebie-Zdroj. IT, turystyka, muzealnictwo, kultura i sztuka oraz figo fago.

Emil z Godowa29.06.2021 7:08

U nos w Godowie wszystko zadbane piękne domy ogródki baseny przy domach auta klasy premium a złodziejskie sceny tylko w filmie sensacyjnym