Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
BS Kredyt bez gwiazdek
15 lutego 2022

Łatwiej dostać się do psychiatry i ginekologa

Łatwiej dostać się do psychiatry i ginekologa
fot. pixabay

Mieszkańcy korzystający z poradni zdrowia znajdującej się w „Gwarku”, mają dwie nowe pracownie - radiologiczną i ultrasonograficzną. Łatwiej też skorzystać im z porady psychiatry czy ginekologa.

Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju korzystający z przychodni – oddziału Centrum Medycznego Medhouse – przy ul. Harcerskiej 1B (galeria „Gwarek”) zyskują nowe możliwości leczenia.

Poradnia rozpoczęła swoją działalność jesienią ubiegłego roku, oferując liczne poradnie lekarskie. Teraz dołączyły do nich nowe specjalizacje – z zakresu ginekologii, endokrynologii, psychiatrii i rehabilitacji.

Od lutego 2022 roku pacjentom jastrzębskiej przychodni CM Medhouse udostępnione zostaną również nowe pracownie diagnostyczne: radiologiczna oraz ultrasonograficzna.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie ukończyli morderczy bieg przez Alpy Jastrzębianie ukończyli morderczy bieg przez Alpy

Prawie wszystkie łóżka covidowe w szpitalu są zajęte Prawie wszystkie łóżka covidowe w szpitalu są zajęte

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
emeryt16.02.2022 6:58

Czy to są gabinety prywatne? Jeżeli tak to emeryci nie górnicy mają po tzw. paluchach ! Mnie nie stać zapłacić za wizytę określonej kwoty bo jeżeli wydam tu to zęby w ścianę lub prąd odłączyć a jestem emerytem z I-szą grupą inwalidztwa.

Kolejny bzdet i kłamstwo.16.02.2022 6:24

KIEDY BĘDZIE DERMATOLOG W TEJ UPADAJĄCEJ MIEŚCINIE NA TZW.NFZ

Hmmm...15.02.2022 11:54

Psie barona (radiowcu)lekarz, którego potrzebujesz (nie ginekolog)czeka na Ciebie w ,,Gwarki,, :)