Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 sierpnia 2012

Kolejni młodociani przestępcy zatrzymani

Kolejni młodociani przestępcy zatrzymani
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju zatrzymali pięć osób, którzy prześladowali 17-latka. Nastolatkowi grożono śmiercią.

Jastrzębscy kryminalni zatrzymali pięcioosobową grupę, która od dwóch miesięcy prześladowała młodego mieszkańca naszego miasta. Siedemnastolatek zeznawał przeciwko grupie ludzi w postępowaniu karnym dotyczącego włamania na prywatną posesję.

Jak powiedział Bronisław Wójcik, naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, bandyci zaatakowali nastolatka w czerwcu. Młody mężczyzna został mocno pobity, a przez kolejne dwa miesiące był prześladowany przez te same osoby. Dochodziło do sytuacji, w których grożono mu śmiercią. W poniedziałek 20 sierpnia pięć podejrzanych w wieku od 17 do 19 lat została zatrzymana przez jastrzębskie służby mundurowe. Dla trzech najbrutalniejszych młodocianych przestępców policja wystąpiła z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
ptaszyn25.08.2012 8:51

Jestem tego samego zdania co;Mieszkaniec!! dlaczego nie podają nazwisk? Nic się nie stanie jak zostanie podane nazwisko,że x został zatrzymany przez policję,za itd.Jeżeli podejrzenia będą niesłuszne jest forma sprostowania.Uważam jednak,że bezpodstawnie nikogo się nie zatrzymuje,może istnieje znikomy % pomyłek ale w tym przypadku należy wnieść stosowne przeproszenie i po sprawie.

RudofilRudofil24.08.2012 17:52

Wsadzanie do wiezień nic nie daje, tam z młodocianego przestępcy robią degenerata, który w kryminalnym życiu widzi swoją przyszłość. Najodpowiedniejsza formą kary dla takich ludzi są przymusowe prace i to jak najcięższe,

okutwa!24.08.2012 10:31

Zaczyna sie! Bezrobocie, potem drobne kradzieże, wykroczenia, teraz przeradza się to przestepstawa. Jeszcze trochę i zaczną się częstsze pobicia, zabójstwa... Wniosek jest jeden, z Jastrzebie należy uciekac jak najszybciej! Bo raczej nie zapowiada się żeby ciało pedagogoczne oraz kupcy którzy w większości rządzą miastem potrafili cokolwiek zrobić ( są za cieńcy w uszach żeby wykorzystać obecność JSW).

do ja24.08.2012 8:23

wiezienie to najlepszy pomysl na resocjalizacje przy takich dewiantach.

ja23.08.2012 18:07

Jak Hitler zamykał ludzi w obozach na długie lata, to była to zbrodnia, jak człowieka zamknąć na 10lat to wszyscy klaszczą, ciekawe tylko co będzie z tego człowieka jak wyjdzie po tych 10 latach, więzienie to nie jest dobry pomysł na resocjalizację.

gosc123.08.2012 16:06

do kolo: bardzo dobrze, że zwierzęta są pod szczegona ochroną.! człowiek może się obronić a zwierze nie! Po za tym to ludzie są żli, zepsuci, i to oni tworzą ten horror kryminakny. Zwierzęta to najpiekniejsze i najcudowniejsze istooty na tym swiecie. To ich bol przezywamy bardzie niz bol czlowieka... a Ci ktorzy krzywdzą zwirzetga powinni byc bardzo surowo karani.

oł je23.08.2012 14:32

pewnie kibice?

Pokaż wszystkie opinie (9)