Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 sierpnia 2012

Od września bilety do kina tylko za 10 złotych

Od września bilety do kina tylko za 10 złotych
fot. sxc.hu

Miejski Ośrodek Kultury poinformował, że od września w każdy poniedziałek bilety na seans na małą salę kina „Centrum” kosztować będą tylko 10 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Co  dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku Co dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
luiza31.08.2012 21:20

kto w -poniedziałek ma nastrój na kino???w weekend dajcie promocje! i tytuł jest przekłamany, bo wskazuje, że zawsze za dyszku. Z tymi warunkami to wole rybnicki klimat, a potem pizza itd. itp.

Gość31.08.2012 11:39

Ja tam bardzo się cieszę, że będzie tanie kino. Może w końcu coś ruszy.

Drogi "łaaaał" Jeśli nie właśnie jastrzebieonline to kto przekaże Ci informację? Jasnet? Jakoś wątpię. Moderacja musi być i jestem jak najbardziej za. Jeśli tacy właśnie ludzie jak Ty byliby zbyt wolni w necie to nie czytalibyśmy nic poza "kur..." "ch..." itp. Jeśli komentujesz pod artykułem to rób to na temat i po sprawie. Zapewne zabolało Cię to, że ktoś pilnuje porządku.
Kolejna sprawa to reklamy, o których wspomniałeś. Myślisz, że wszystko jest za darmo? Każdy chce jakoś zarobić a reklamy w internecie to najłatwiejsza droga do zysku w dzisiejszych czasach.
Nie udawaj inteligenta bo jakoś wątpię, że nim jesteś.

łaaaał29.08.2012 22:00

Komentarz dotyczący komentarzy nie związany z tematem? łaaaał!
Ok, więc co do tematu: Super, będziemy mieli tanie kino, dziekujmy jastrzebieonline za tego newsa!

A teraz do rzeczy - dzięki takiemu podejściu i nieumiejętnym hamowaniu wolności w internecie jasnet i jemu podobne portale dziwią się, że notują masowy 'hurn'. Jeszcze troche więcej reklam, trochę więcej moderacji a staniecie jak równy z równym.
PS. Wycinając wpisy na swoich portalach, pozostawiamy informację o autorze i adnotacje o tym, że wpis został zmoderowany!

jsw29.08.2012 10:47

bardzo fajny pomysł, szkoda, że nie dacie Piątek duża sala, na pewno byście mieli pełną sale, jak będa jakieś fajne filmy na pewno się przejde, bo narazie pozostaje Rybnik

Pan ModeratorPan Moderator29.08.2012 10:17

Panie @łaaaał, nie będziemy publikować komentarzy niezwiązanych z tematem wiadomości. Pod formularzem dodawania komentarza jest informacja na temat tego, iż uwagi odnośnie redakcji należy przesyłać na e-mail. Jeśli ma Pan jakieś sugestie na temat pracy moderatora lub dziennikarza, prosimy wysłać je na kontakt@jastrzebieonline.pl, a z pewnością na nie odpowiemy.

Pifko28.08.2012 23:16

Niestety, przewałka z utrzymaniem Kina Centrum, zamiast zrobić w galerii Multikino czy inną Cinemę, będzie się jeszcze dłuuuuuuuuugo odbijać mieszkańcom czkawką. Premiery po roku, 3D po 5 latach. Znajomy był i mówił, że jest już głos : - ) Ale ważne, że kumple królika zachowali etaty.

kinol28.08.2012 22:49

ale co grają, pytam ???

Pokaż wszystkie opinie (19)