Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 września 2012

Schetyna w Jastrzębiu: PO dla samorządu robi dużo

Schetyna w Jastrzębiu: PO dla samorządu robi dużo
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek, 24 września, do Jastrzębia-Zdroju przyjechał wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, były Marszałek Sejmu, Grzegorz Schetyna. Spotkał się m.in. z działaczami PO z Jastrzębia i okolic.

Głównym celem przyjazdu polityka było spotkanie z lokalnymi działaczami Platformy Obywatelskiej. Wcześniej jednak odwiedził Zespół Szkół nr 5 oraz odbył spotkanie w Jastrzębskiej Spółce Węglowej.

W ostatnich latach rząd przydzielał więcej obowiązków samorządom nie dając przy tym pieniędzy z budżetu. Grzegorz Schetyna zapytany o tę sprawę powiedział, że poruszą ten temat na spotkaniu z lokalnymi działaczami. - Platforma Obywatelska jest partią samorządową, która wyrosła z samorządu, dużo dla samorządu robiącą - powiedział Schetyna.

Na spotkaniu z działaczami PO, które odbyło się w Domu Zdrojowym, poruszono m.in. tematy gospodarcze, przyszłe reformy oraz tematy związane z górnictwem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW zapłaciła 1,4 mld zł do budżetu państwa JSW zapłaciła 1,4 mld zł do budżetu państwa

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Danio27.09.2012 8:56

Juz Warszawka zwachala łatwe pieniadz.Jak ktos dobrze gospodaruje to trzeba na tym łapska połozyc.Ot i po to warszawce jest Gadowski. Ide o zakład że to kandydat PO na prezydenta.

cukero26.09.2012 20:55

do m.k.
co do nadwyżki - oczywiście zgadzam się - nie powinno jej być - co nie znaczy, że sobie Grześ z Donaldem mają nią łatać dziurę budżetową.
Wiem, że chcielibyście naszego dobra... niech lepiej pozostanie przy nas.

Żenata26.09.2012 9:45

A dlaczego odwiedził akurat ZS 5? Aaaa! bo pewnie było po drodze...

m.k.26.09.2012 7:27

pewnie tak, nadwyżka swoje robi, ale prawda jest taka, ze tej nadwyżki byc nie powoinno, mrozenie pieniedzy to głupota... Nawet w Pawłowicach władze potrafią wydawać pieniadze, a u nas trzymają w skarpecie i czekają aż... dobiorą się do niej inni.

cukero25.09.2012 22:07

Grześ Schetyna razem z Pawełkiem Olszewskim rywalizują o tytuł najbardziej zatroskanej minki... słodziaki.
A co do przyczyn wizyty - pewnie Krzysiu powiedział, że nadwyżkę budżetową miasto ma... rączki swędzą.
Panie Grzesiu... prawie 4 lata nic nie robiliście. Od kiedy widać, że coś robicie, pogrążacie państwo w biedzie.... Od Jastrzębia więc wara.

Gość25.09.2012 16:42

to wy się obudźcie - wybory mówią same za siebie, Kaczor to człowiek chory

do ''do Marsz''25.09.2012 16:31

Najpierw sprzedali pół Polski rękami żyda Balcerowicza za grosze a drugą a resztę doprowadzili do biedy i nędzy a teraz chcą zaczynać wszystko od nowa?To ty przestań oglądać propagandę sukcesu bo przez to gadasz jak naćpany

Pokaż wszystkie opinie (14)