Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
5 listopada 2012

Klub Brydża Sportowego z kolejnym sukcesem

Klub Brydża Sportowego z kolejnym sukcesem
fot. ril / photoxpress.com

Jastrzębski Klub Brydża Sportowego niedawno utworzył drużynę "Omega Jastrzębie" na sezon 2012/2013. Zawodnicy niedawno odnieśli znaczący sukces podczas meczów, które odbyły się na początku listopada.

Drużyna o "Omega Jastrzębie" została już zgłoszona do rozgrywek w III lidze śląskiej. Skład drużyny: Bednorz Piotr, Białas Witold, Borowiński Henryk, Głowacki Artur, Góra Krzysztof-kapitan, Pietrzyk Agnieszka, Sekowski Tomasz, Sieczkowski Jarosław, Ujma Jerzy oraz Woźniak Wiktor.

W dniach 3 i 4 listopada odbył się I zjazd w którym zawodnicy JKBS rozegrali 6 spotkań. - W pierwszym meczu otrzymaliśmy 15 punktów ze względu na brak zgłoszonej osiemnastej drużyny. Drugi mecz został rozegrany z drużyną BUKS MDK MOSM II Bytom i wygraliśmy 17:13. Trzeci mecz z Akces Katowice zakończył się zwycięstwem 25:3. Mecz czwarty z Kadra-KWJ/KWM zakończył się remisem 15:15. Mecz piąty z GKS Piast III Gliwice wygraliśmy 25:5. Ostatni mecz z Silesia III LMOT Gliwice po zaciętej walce również wygraliśmy 19:11 - informuje klub.

We wszystkich spotkaniach zawodnicy z Jastrzębia zdobyli 116 VP i tym samym zajmują pierwsze miejsce w tabeli III ligi śląskiej brydża sportowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie

Brąz pary z Jastrzębia na turnieju brydżowym Brąz pary z Jastrzębia na turnieju brydżowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Olek06.11.2012 12:31

Niech klub brydża sportowego zaprosi Janusza Korwin-Mikkego.To dobry zawodnik.