Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
20 listopada 2012

3 osoby poszukiwane listem gończym złapane

3 osoby poszukiwane listem gończym złapane
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek w ręce policjantów trafiło trzech mężczyzn, którzy poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Najmłodszy z nich wpadł podczas kradzieży w sklepie.

Dwóch poszukiwanych ujęli dzielnicowi, którzy po wcześniejszych ustaleniach zatrzymali 39 i 42-letniego jastrzębianina. Trzeci poszukiwany wpadł podczas kradzieży, której próbował dokonać na terenie jednej z drogerii. Próbował wynieść towar warty 150 złotych. Po sprawdzeniu bazy policyjnej okazało się, że był poszukiwany. 24-latek trafił już do zakładu karnego, w którym odbywa karę między innymi za kradzieże.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!