Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
20 listopada 2012

3 osoby poszukiwane listem gończym złapane

3 osoby poszukiwane listem gończym złapane
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek w ręce policjantów trafiło trzech mężczyzn, którzy poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Najmłodszy z nich wpadł podczas kradzieży w sklepie.

Dwóch poszukiwanych ujęli dzielnicowi, którzy po wcześniejszych ustaleniach zatrzymali 39 i 42-letniego jastrzębianina. Trzeci poszukiwany wpadł podczas kradzieży, której próbował dokonać na terenie jednej z drogerii. Próbował wynieść towar warty 150 złotych. Po sprawdzeniu bazy policyjnej okazało się, że był poszukiwany. 24-latek trafił już do zakładu karnego, w którym odbywa karę między innymi za kradzieże.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!