Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
13 grudnia 2012

Wandale niszczyli klatkę. Wszystko nagrała kamera

Wandale niszczyli klatkę. Wszystko nagrała kamera
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 24, którzy na początku miesiąca uszkodzili drzwi wejściowe oraz elewację wewnętrzną jednej z klatek schodowych w Jastrzębiu.

Do zniszczeń doszło w pierwszy weekend grudnia w bloku mieszkalnym przy ulicy Wielkopolskiej. - Mężczyźni wykopali wówczas panel drzwi wejściowych do klatki schodowej, powodując straty o wartości blisko 500 złotych. Następnego dnia, 24-latek pomalował markerem ściany, komórki oraz framugi okien, powodując straty o wartości ponad 250 złotych - przypominają policjanci.

Obydwa zdarzenia zarejestrowała kamera monitoringu, której zapis pomógł funkcjonariuszom w ustaleniu tożsamości sprawców.

Zatrzymani to 21 i 24-letni jastrzębianie. Są doskonale znani tutejszym policjantom. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów. Grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
anty15.12.2012 23:58

mnie to nie martwi, ja tam nie poważam żadnej huliganki, huliganka to dziecinada dla niewyżytych homo. Zamiast si.ę dogadać między sobą i zaspokajać to robią zamieszanie,////.

Lier15.12.2012 22:37

pewnie Truxi :D

Do anty15.12.2012 17:12

Sisiasz to ty dlatego nikt się nie boi pomarańczowejj hooliganki w Polsce...

Olka15.12.2012 0:14

No, nie było to działanie w afekcie;)
Proponuję w "w czynie społecznym" odmalowanie klatek/ bloku/osiedla;)) Skoro się im się nudzi.

PS do malkontenta;
Jak chcesz dobry koncert, to musisz ruszyć ... - niestety, w Jastrzębiu - tylko Eight coś próbuje robić, pomimo fatalnego nagłośnienia ( ale w J-biu nie ma nic lepszego) ale jak to zwykle bywa, wszyscy dowiadują się o imprezie po niewczasie :( Plakat na drzwiach klubu i tyle.
Może coś się dzieje w mieście, ale reklama jest do bani.
Przydałby się portal informujący o imprezach kulturalnych w Jastrzębiu, pomijający repertuar kin i gry/zabawy dla dzieci, bo tylko z tego tylko słyną biblioteki;)
Ciekawe co by zostało :O

Stefanowicz13.12.2012 20:40

To byli kulturalni kibice GKS-u.
Nie było derbów z Granicą Ruptawa.
Stąd musieli gdzieś wyładować swoje niezadowolenie.

anty13.12.2012 20:11

na siatkówce już nie ma żadnej hooliganki, odkąd Częstochowa się uspokoiła to nie ma już z kim i komu. Zresztą ty nie pamiętasz tego, bo sisiałeś jeszcze w pieluchy.

Jurek13.12.2012 19:16

Mieli pomarańczowe spraye,to była hooliganka z siatkówki...

Pokaż wszystkie opinie (13)