Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 grudnia 2012

Kamil Glik odkryciem jesieni według Fornalika

Kamil Glik odkryciem jesieni według Fornalika
fot. PZPN

Trener reprezantacji Polski w piłce nożnej Waldemar Fornalik podsumował pół roku pracy z narodowym zespołem. Wybrał też najlepszych, jego zdaniem, piłkarzy jesieni.

Zdaniem trenera największymi piłkarskimi odkryciami jesieni są Grzegorz Krychowiak oraz Kamil Glik.

- Kamil Glik funkcjonuje na co dzień w lidze, w której akurat gra defensywna odgrywa ważną rolę. Zaczął grać regularnie - mimo wielkiej konkurencji - bo dojrzewał piłkarsko. A występ przeciw Urugwajowi? Bramka samobójcza to przypadek, który jednak nigdy nie pomaga w dalszej grze - i to było w tym spotkaniu widać - powiedział "Sportowi" trener Fornalik.

Kamil Glik, który urodził się w Jastrzębiu, zapewnił Polsce punkt z meczu z Anglikami strzelając bramkę głową. Dziś ten obrońca jest zawodnikiem włoskiego Torino. W przeszłości grał m.in. w Piaście Gliwice.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Kamil Glik jednak zagra na Mistrzostwach? Kamil Glik jednak zagra na Mistrzostwach?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Kulfon16.12.2012 16:04

Wystarczy zobaczyć jak ostatnio sfaulował w lidze zawodnika Juventusu w bezpardonowy sposób prawie łamiąc nogę rywalowi...
Nawet jego klubowi koledzy z Torino mówią że na treningach też tak brutalnie atatkuje i trzeba na niego uważać...

Dawid15.12.2012 17:35

Przeciętny jest ten żałosny komentarz jak nigdy nie widziałeś takiej bramki ...pozdro Kamil

Jurek15.12.2012 13:00

Strzelił gola z Anglikami i zrobili z niego gwiazdę a tak naprawdę to jest bardzo przeciętnym piłkarzem,także smieszne jest stwierdzenie Fornalika że to odkrycie....

howgh!15.12.2012 9:59

Brawo Kamil!

fan14.12.2012 14:46

No i git. Też mysle ze sie dobrze rozwija i bedzie coraz lepszy