Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
7 stycznia 2013

Gdy zobaczył policję, wyrzucił amfetaminę w krzaki

Policjanci jastrzębskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który miał przy sobie prawie 2 gramy amfetaminy. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z soboty na niedzielę podczas patrolu obrzeży miasta policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok odrzucił drobne przedmioty w pobliskie zarośla.

- 20-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego chciał w ten sposób uniknąć odpowiedzialności karnej, bowiem odrzuconymi przedmiotami okazały się dwa woreczki z blisko 2 gramami amfetaminy - informuje policja.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. W tym miejscu policjanci przypominają, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków jest w naszym kraju zabronione.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość07.01.2013 12:23

Śmieszna ilość, na Wielkopolskiej codziennie wielokrotnie większe porcje zmieniają właścicieli. Marychy to już nikt nawet nie liczy. Kamery prezes spółdzielni nic nie zmieniły.