Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
24 stycznia 2013

Służbę w Straży Pożarnej wygrała pani Agata

Służbę w Straży Pożarnej wygrała pani Agata
fot. M. Juraszczyk/KMPSP Jastrzębie-Zdrój

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jastrzębska Straż Pożarna wystawiła na aukcję dzień służby w jednostce PSP. Na jeden dzień strażakiem zostanie pani Agata, dla której dzień służby wylicytował jej mąż.

Pani Agata, na co dzień mieszkanka Poznania, weźmie udział w służbie strażackiej w jastrzębskiej jednostce straży pożarnej. Taką niespodziankę sprawił pochodzący z Jastrzębia-Zdroju mąż pani Agaty, Tomasz. Licytacja osiągnęła kwotę 1110 złotych. Małżeństwo ustaliło już szczegóły "służby", która ma się odbyć wiosną.

W programie przewidziane jest między innymi zapoznanie się ze sprzętem, udział w ćwiczeniach pożarniczych, ratownictwa wysokościowego czy ćwiczenia z psami ratowniczymi. Na koniec pani Agata otrzyma pamiątkowy certyfikat

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne  Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
hej24.01.2013 19:40

Pani Agato, powodzenia!

SJZ6524.01.2013 16:44

No to pani Agatko-gratulacje i spokojnej służby!.