Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 stycznia 2013

Służbę w Straży Pożarnej wygrała pani Agata

Służbę w Straży Pożarnej wygrała pani Agata
fot. M. Juraszczyk/KMPSP Jastrzębie-Zdrój

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jastrzębska Straż Pożarna wystawiła na aukcję dzień służby w jednostce PSP. Na jeden dzień strażakiem zostanie pani Agata, dla której dzień służby wylicytował jej mąż.

Pani Agata, na co dzień mieszkanka Poznania, weźmie udział w służbie strażackiej w jastrzębskiej jednostce straży pożarnej. Taką niespodziankę sprawił pochodzący z Jastrzębia-Zdroju mąż pani Agaty, Tomasz. Licytacja osiągnęła kwotę 1110 złotych. Małżeństwo ustaliło już szczegóły "służby", która ma się odbyć wiosną.

W programie przewidziane jest między innymi zapoznanie się ze sprzętem, udział w ćwiczeniach pożarniczych, ratownictwa wysokościowego czy ćwiczenia z psami ratowniczymi. Na koniec pani Agata otrzyma pamiątkowy certyfikat

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie? Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
hej24.01.2013 19:40

Pani Agato, powodzenia!

SJZ6524.01.2013 16:44

No to pani Agatko-gratulacje i spokojnej służby!.