Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
20 lutego 2013

Miesiąc temu okradli 68-latka. Dziś są w prokuraturze

Miesiąc temu okradli 68-latka. Dziś są w prokuraturze
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na 68-latku. - 19 i 20-latek używając siły doprowadzili starszego mężczyznę do stanu bezbronności, po czym zabrali mu telefon komórkowy, klucze oraz pieniądze - informuje policja. 

Do zdarzenia doszło w ubiegłym miesiącu, na ulicy Turystycznej. 68-letni jastrzębianin wracał akurat do swojego mieszkania, kiedy od tyłu zaatakowali go młodzi mężczyźni. Sprawcy wykręcili pokrzywdzonemu ręce, a następnie ukradli mu telefon komórkowy, klucze oraz pieniądze.

- W wyniku podjętych przez kryminalnych czynności, zmierzających do ustalenia sprawców przestępstwa, zatrzymano dwóch mieszkańców Jastrzębia. 19 i 20-latek przyznali się do zarzucanego im czynu - informuje policja.

Mężczyźni w środę staną przed prokuratorem, który zdecyduje o ich dalszym losie. Rozbojarze mogą spędzić za kratami nawet 12 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!