Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
20 lutego 2013

Miesiąc temu okradli 68-latka. Dziś są w prokuraturze

Miesiąc temu okradli 68-latka. Dziś są w prokuraturze
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na 68-latku. - 19 i 20-latek używając siły doprowadzili starszego mężczyznę do stanu bezbronności, po czym zabrali mu telefon komórkowy, klucze oraz pieniądze - informuje policja. 

Do zdarzenia doszło w ubiegłym miesiącu, na ulicy Turystycznej. 68-letni jastrzębianin wracał akurat do swojego mieszkania, kiedy od tyłu zaatakowali go młodzi mężczyźni. Sprawcy wykręcili pokrzywdzonemu ręce, a następnie ukradli mu telefon komórkowy, klucze oraz pieniądze.

- W wyniku podjętych przez kryminalnych czynności, zmierzających do ustalenia sprawców przestępstwa, zatrzymano dwóch mieszkańców Jastrzębia. 19 i 20-latek przyznali się do zarzucanego im czynu - informuje policja.

Mężczyźni w środę staną przed prokuratorem, który zdecyduje o ich dalszym losie. Rozbojarze mogą spędzić za kratami nawet 12 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!