Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
26 marca 2013

Fundacja ITAKA włącza się do poszukiwań 13-latki

Fundacja ITAKA włącza się do poszukiwań 13-latkiPo lewej Adrianna Sieraczek, po prawej Marta Mika (najbardziej aktualne zdjęcia)

Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych "ITAKA" włączyła się do poszukiwań Adrianny Sieraczek z Jastrzębia-Zdroju, która zaginęła kilka dni temu wraz ze swoją koleżanką Martą Miką.

Osoby, które mogą posiadać informacje mogące pomóc w lokalizacji zaginionych proszeni są o kontakt z jastrzębską policją kub pod całodobowym 116 000. Można również napisać e-maila na adres itaka@zaginieni.pl. Fundacja wszystkim informatorom gwarantuje dyskrecję.

Według jeszcze niepotwierdzonych informacji, dziewczyny prawdopodobnie były widziane w Szczecinie.

Zobacz też: Zaginęły dwie 13-latki. Zaplanowały ucieczkę?

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zaginęły dwie 13-latki. Zaplanowały ucieczkę? Zaginęły dwie 13-latki. Zaplanowały ucieczkę?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość27.03.2013 14:28

trzynastka z pofarbowanymi włosami i makijażem jakiego ja nigdy bym sobie nie zrobiła mając 25 lat... To co sie rodzice dziwią jak pozwalają na to tym wszsystkim gówniarom? Jak sie chodzi po mieście to żal patrzeć, święca tyłkami, klą gorzej jak szewc! Ja swojej córce na to nigdy nie pozwolę!

Gość27.03.2013 9:04

już się odnalazły były w Bydgoszczy

Faraon26.03.2013 15:02

Rodzice nie puścili na Bobera to same pojechały,zapewne za jakis czas wrócą.

bbbb26.03.2013 12:05

13 lat. Ja też w tym wieku myślałem, że wszyscy to idioci tylko nie ja, i że się mnie czepiają. Ale mi na szczęście nie wpadały do głowy takie pomysły. Szkoda, że te młode dziewczyny zrozumieją swój błąd jak będzie za późno i będziemy mieli kolejne ofiary przemocy, albo samotne matki-dzieci. I naprawdę chciałbym w tym przypadku nie mieć racji. Współczuję serdecznie rodzicom i mam nadzieję, że jak się wyszumią to zdrowe i całe wrócą do domu.

Gość26.03.2013 10:46

Już ich tydzień nie ma, no jakoś im dobrze widać, nawet szkoła ich nie interesuje.

do bolo26.03.2013 8:30

. wyszalały się pewnie na koncercie Bibera to w środę wrócą do domu