Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 kwietnia 2013

Medale na 50. rocznice ślubu od prezydenta RP

Medale na 50. rocznice ślubu od prezydenta RPZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek o godzinie 12:00 w Domu Zdrojowym swoje złote, szmaragdowe i diamentowe gody świętowało 34 pary. W uroczystej atmosferze prezydent Marian Janecki wręczył parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

- Jesteście dla młodszych pokoleń są przykładem trwałości rodziny, rodziny zjednoczonej. Dlatego nie tylko, jako prezydent, ale też, jako przedstawiciel młodszego pokolenia chce wam podziękować - powiedział Marian Janecki.

Całą uroczystość zakończyła się występem zespołu "Druga młodość".

Swoje 60-lecie świętowali:
Małgorzata i Alojzy Pawliczak, Danuta i Stanisław Białeccy, Aniela i Ludwik Goik

Swoje 55-lecie obchodzili:
Janina i Tadeusz Boraczewscy, Rita i Władysław Król, Halina i Józef Trzeleba, Bronisława i Jan Ródnitcy, Gertruda i Bronisław Wróblewscy, Władysława i Franciszek Suwerlak, Teresa i Jerzy Mdlej, Władysława i Michał Duma, Krystyna i Tadeusz Dłubisz, Jadwiga i Karol Baron

50-lecie pożycia małżeńskiego świętowali:
Elżbieta i Ireneusz Nowak, Aniela i Polikarp Gojny, Regina i Józef Kwiatoń, Hildegarda i Herbert Niemiec, Elżbieta i Józef Nowak, Daniela i Mieczysław Piątek, Zofia i Paweł Sajkiewicz, Joanna i Jerzy Spisz, Wanda i Hubert Rząkała, Alicja i Jacek Dziuk, Eleonora i Edward Urbańczyk, Ewa i Stanisław Rak, Edyta i Kazimierz Podeszwa, Anna i Eugeniusz Nowak, Danuta i Marian Niemiec, Róża i Tadeusz Michalscy, Matylda i Adam Locher, Hildegarda i Jan Kozieł, Stanisława i Edward Kędzielscy, Antonina i Franciszek Jezioro, Ewa i Karol Kłos, Jadwiga i Jan Franckiewicz, Anna i Teodor Dzindziel, Genowefa i Jan Grabias, Rita i Władysław Król, Czesława i Ryszard Magiera

Polub i udostępnij
Czytaj też

Małżeństwa świętowały swoje rocznice ślubu Małżeństwa świętowały swoje rocznice ślubu

Świętowali swoje długoletnie pożycie małżeńskie Świętowali swoje długoletnie pożycie małżeńskie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
RoxyRoach08.04.2013 13:22

@młody żonkoś: 10 lat temu zostali zaproszeni przez Prezydenta Miasta na taką imprezę, jak ta opisana powyżej. Natomiast na 55. i 60. rocznicę ślubu żadnego zaproszenia nie dostali. Napisałam e-mail do Prezydenta, a jeśli nie będzie żadnego odzewu to napiszę do USC. Dziękuję za odpowiedź. :)

młody żonkoś08.04.2013 6:24

RoxyRoach; Jak mi wiadomo taki fakt należy zgłosić w USC ale jak piszesz,że otrzymali medale ale od kogo czy w Jastrzębiu? Bo takie informacje nie idą za jubilatami obligatoryjnie.Natomiast gdyby dziadkowie chcieli w kościele to też należy tam zgłosić z załącznikiem ,,co łaska"

RoxyRoach07.04.2013 20:30

Moi dziadkowie w zeszłym roku obchodzili 60. rocznicę ślubu, a nie zostali zaproszeni na żadną galę. Jest to trochę dziwne, bo 10 lat temu dostali medale. Czy wie ktoś z kim mogłabym się skontaktować w tej sprawie? Nie wiem czy napisać e-mail do UM, czy w jakieś inne miejsce. To niby nic takiego, ale dziadkom było przykro, że o nich zapomniano.

młody żonkoś06.04.2013 23:32

Pogratulować seniorom! a mnie i mojej żonie jeszcze trochę poczekać co prawda minęło zaledwie 45 lat od kiedy to moja żona męczy się z takim typem! (nie śmiem pisać inaczej)