Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
15 kwietnia 2013

Na spotkaniu z gimnazjalistami o przestępstwach

Na spotkaniu z gimnazjalistami o przestępstwach
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W piątek odbyła się prelekcja dotycząca przestępstw i wykroczeń popełnianych przez osoby nieletnie. W spotkaniu brali udział uczniowie z Gimnazjum nr 15 z Zespołu Szkół Specjalnych.

Asp. szt. Aneta Zacharjasz opowiadała gimnazjalistom o tym, czym jest czyn karalny i jakie konsekwencje za swoje postępowanie może ponieść nieletni. W trakcie zajęć omawiane były skutki zbyt szybkiego sięgania przez młodzież po alkohol i inne używki. Nastolatkowie mogli także zobaczyć z bliska środki przymusu bezpośredniego. Na koniec policjantka odpowiadała na zadawane przez młodzież pytania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!