Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
15 kwietnia 2013

Na spotkaniu z gimnazjalistami o przestępstwach

Na spotkaniu z gimnazjalistami o przestępstwach
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W piątek odbyła się prelekcja dotycząca przestępstw i wykroczeń popełnianych przez osoby nieletnie. W spotkaniu brali udział uczniowie z Gimnazjum nr 15 z Zespołu Szkół Specjalnych.

Asp. szt. Aneta Zacharjasz opowiadała gimnazjalistom o tym, czym jest czyn karalny i jakie konsekwencje za swoje postępowanie może ponieść nieletni. W trakcie zajęć omawiane były skutki zbyt szybkiego sięgania przez młodzież po alkohol i inne używki. Nastolatkowie mogli także zobaczyć z bliska środki przymusu bezpośredniego. Na koniec policjantka odpowiadała na zadawane przez młodzież pytania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zrywał i zaklejał plakaty? Kto zrywał i zaklejał plakaty?

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!