Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 kwietnia 2013

Michał Kubiak obraził się na jastrzębskich fanów

Michał Kubiak obraził się na jastrzębskich fanów
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

W związku z niewłaściwym zachowaniem kibiców Jastrzębskiego Węgla po poniedziałkowym meczu z Delectą Bydgoszcz zawrzało. Po wtorkowym spotkaniu przyjmujący drużyny wyznał, że łatwo takiego zachowania nie zapomni.

Po meczu sędziowie zdecydowali, że najbardziej wartościowym zawodnikiem na boisku był przyjmujący jastrzębskiej ekipy, Michał Kubiak. Wśród kibiców znalazły się jednak osoby, które nie zgodziły się z tą decyzją. Swoje niezadowolenie okazały gwiżdżąc.

- Kibice siatkówki uchodzą za najbardziej inteligentnych, a to zachowanie takie nie było. Można się wkurzyć, bo to nie był elegancki gest – skomentował na konferencji pomeczowej kapitan górniczej drużyny Michał Łasko.

Mimo wsparcia okazanego przez Klub Kibica, który przed meczem skandował nazwisko Kubiaka przez kilka minut, ten nie zareagował. Dopiero po wygranym we wtorek spotkaniu, w wypowiedzi dla TVP wyjaśnił dlaczego:

- Nikt chyba nie poczułby się dobrze w takiej sytuacji. Ja takie rzeczy biorę do siebie, trudno stało się - powiedział siatkarz.

Zawodnik powiedział, że to, iż swoje niezadowolenie okazała tylko niewielka grupa kibiców nie ma dla niego żadnego znaczenia.

- Wrzucił nas do jednego worka ze wszystkimi kibicami drużyny. Wiadomo przecież, że klub kibica jest z drużyną na wszystkich spotkaniach, także na wyjazdach, nawet jeśli gramy w Gdańsku. Szanujemy zawodników, nigdy nikt z nas nie zachowałby się tak wobec żadnego z siatkarzy. Jesteśmy urażeni jego wypowiedzią - skomentował postawę Michała Kubiaka prezes Klubu Kibica Jastrzębskiego Węgla, Janusz Cupryś.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (61)
Jastrzembianka30.05.2013 14:58

Byłam na tym meczu. Obok mnie siedział starszy Pan, który słysząc, że Michał Kubiak ma odbierać nagrodę MVP zaczął gwizdać. Popatrzyłam na niego ale nic nie mówiłam, bo byłam w szoku widząc na nim klubową koszulkę Jastrzębskiego Węgla. Współczuję Dzikowi, że za taką dobrą grę jego kibice tak mu się odwdzięczają.

EWD10.05.2013 15:37

Moim zdaniem Michał miał prawo poczuć się urażony. Jakby nie patrzeć bardzo liczył na wsparcie kibiców a oni odwalili mu taki numer. Ludzie są różni, po jednym coś takiego spłynie jak po kaczce a inny się przejmnie, no i Michał się przejął, ale podejżewam, że popłacze, pomarudzi i w końcu zapomni. Wybaczy kibicom i mam nadzieję, że kibice wybaczą jemu.

JW07.05.2013 18:52

Spoko, będzie lepiej jak Kubiak z JW odejdzie. Przecież jak Wy piszecie nie jest On wam potrzebny. Ale sory, myślę, że JW będzie trudno coś zdobyć większego od brązu bez Kubiaka. Przypominam, że jest limit obcokrajowców, a na bardzo dobrego przyjmującego, takiej klasy jak on Polaka nie znajdziemy na następny sezon. Gwiazdą nie wydaje mi się, żeby on był, ale każdy myśli inaczej i podważyć Waszej opinii... nie mogę.
Raczej o Klubie Kibica to nie wspomnę, bo Kubiak z pewnością nie miał ich na myśli.
Zaczęli to 'kibice' i chyba ty to skończycie. NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE KIBICA. Właśnie takimi hejtami.

plusliga04.05.2013 9:29

ale jedziecie po bandzie, ja rozumiem, że Misiek nie powinien wszystkich kibiców kategoryzować w ten sam sposób, ale kurde dziwicie się?! jeszcze okej jak go kibice drugiej drużyny (chociaż i to jest chamskie, ale jak już!) wygwizdują, bo to takie się WYDAJE naturalne, ale kibice jego własnej drużyny? jak dla mnie ta grupa ludzi zachowała się bezczelnie i nieelegancko, ja nie wnikam kto powinien dostać nagrodę, ale kurde powinni się cieszyć z tego, że ich drużyna wygrała, a nie zajmować się złym rozporządzeniem sędziego... porażka. mam tylko nadzieję, że Michał kiedyś o tym zapomni. jakoś się uparliście żeby go zgnoić ale żadne z was nie weźmie pod uwagę, że jego to naprawdę mogło dotknąć. cóż.

Mam Katar01.05.2013 20:11

Prezes to zliczy, ale $ z delegacji :) Owszem. Byłem.

Kamil22.04.2013 9:36

Może jeszcze w ramach przeprosin poskładajcie się i kupcie mu nowe auto......
Nie raz ktoś był wygwizdany ale nie stroił takich fochów,"raz na wozie raz pod wozem".

Zagumna21.04.2013 19:03

Ciekawe czy Ty byłeś :) ile my się po tym kraju, za nimi najeździmy to tylko Prezes zliczy

Pokaż wszystkie opinie (61)