Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
19 kwietnia 2013

Od soboty autobusy E-3 będą kursować inaczej

Od soboty autobusy E-3 będą kursować inaczej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od 20 kwietnia z powodu zamknięcia ulicy Wodzisławskiej w Rybniku (od skrzyżowania z ul. Niepodległości do Ronda Północno-Irlandzkiego) linia E-3 będzie kursowała inaczej. Nowa trasa będzie obowiązywała do odwołania.

Teraz autobus będzie jeździł objazdem od przystanku "Wodzisław PKP", ulicą Wodzisławską, Niepodległości, Różyckiego, Konarskiego, Okulickiego, 3 Maja, Piłsudskiego do przystanku "Rybnik Dworzec PKP".

Z obsługi zostaną wyłączone przystanki "Rybnik Smolna" oraz "Popielów Skrzyżowanie" (w kierunku do Rybnika). Na czas trwania objazdu linia E-3 nie będzie obsługiwana autobusami przegubowymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
AleDom22.04.2013 13:24

Nie, chodzi o odcinek przed dworcem PKP - Google Maps podaje że jednak kawałek ul. Piłsudskiego tam jest. Co najwyżej zapomnieli o ulicach: Śląskiej, 1 Maja i Chwałowickiej.

pasażer19.04.2013 9:32

A przypadkiem Piłsudzkiego to nie Kościuszki? :)