Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 kwietnia 2013

Będzie nowe boisko na Zofiówce. Nie wiadomo kiedy

Będzie nowe boisko na Zofiówce. Nie wiadomo kiedy
fot. sxc.hu

Na osiedlu Zofiówka powstanie nowe boisko sportowe. Nie wiadomo jednak, kiedy obiekt będzie dostępny dla mieszkańców, bo jeszcze nie ustalono jego lokalizacji.

Jak poinformował wiceprezydent Krzysztof Baradziej, obecnie trwają rozmowy z właścicielami terenów przylegających do terenów miasta, na których ma powstać boisko. Dopiero kiedy będzie wiadomo, gdzie powstanie obiekt, będzie można uruchomić procedurę przetargową, która wyłoni wykonawcę prac.

Mieszkańcy osiedla Zofiówka od lat domagają się boiska. Wielu z nich uważa, że nie są traktowani poważnie, ponieważ niemal co roku obiecuje się budowę nowego boiska, które jednak nie powstaje.

Mimo planów budowy mieszkańcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo boisko najprawdopodobniej nie powstanie przed końcem 2013 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
zofiówka 23.04.2013 23:22

Dziękujemy Panie Piotrze ! powodzenia

LadyPank20.04.2013 20:32

Marchewkowe pole rośnie wokół mnie
W marchewkowym polu jak warzywo tkwię
Głową na dół zakopany niczym struś
Chcesz mnie spotkać, głowę obok w ziemię wpuść

Wszystko się może zdarzyć
Wszystko się może zdarzyć

Marchewkowe o ogrodzie miewam sny
W marchewkowym stanie jest najlepiej mi
Rosnę sobie dołem głowa górą nać
Kto mi powie co się jeszcze może stać

Wszystko się może zdarzyć
Wszystko się może zdarzyć

Wszystko się może zdarzyć
Wszystko się może zdarzyć

Jurek20.04.2013 14:12

Ale się boicie tej Marchewki i dlatego się jej czepiacie. Żeby coś zdziałać trzeba chodzić i gadać aż się im w Urzędzie znudzi i do świętego spokoju coś zrobią. Matusiak 8 lat w zarządzie osiedla i 8 lat radnym a teraz 2 lata posłem, Włodarek już 3 lata radnym, Piechoczek 9 lat radnym i nic na osiedlu się nie działo. Teraz przynajmniej mówi się o nas głośno i coś zaczyna się dziać.

Gość20.04.2013 10:53

Ale widze się tu wszyscy znają... Obwodnica? Jaki Motowidło co ty gadasz chłopie? Janecki z Gadowskim ja "robili". Plany boiska były jeszcze zanim Włodarek ten karierowicz przeszedł do WS.

Amator piłki 20.04.2013 8:51

Marchewka tylko gada i gada i nic z tego motowidlo zrobił obwodnice a boisko zabrali ale jak na zebrania przychodzi 15 osób to do kogo ta gadka pamietam jak budowalismy boiska do siatkówki do piłki nożnej za garażach czy jak teraz jest obwodnica nie było chętnych do wspierania i jak szefem był Matusiak to coś się działo teraz to nic SI dnie dzieje

urzędnik20.04.2013 8:44

Żadna Marchewka ani Matusiak jak by Włodarek nie przeszedł do WS to boiska by dalej nie było.

Renia20.04.2013 7:44

10 lat już czekamy na te boisko i wreszcie będzie,tylko ciekawe ile teraz poczekamy az je zrobią,hm...

Pokaż wszystkie opinie (19)