Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 kwietnia 2013

Poseł Krzysztof Gadowski prowadzi video bloga

Poseł Krzysztof Gadowski prowadzi video bloga

Krzysztof Gadowski, poseł Platformy Obywatelskiej z Jastrzębia-Zdroju od niedawna prowadzi video blog na YouTubie. Na razie nakręcił 3 odcinki, ale jak mówi tematów nie zabraknie.

Krzysztof Gadowski jest jednym z niewielu posłów w polskim parlamencie, którzy korzystają z tej formy przekazu. Z poselskich ław video bloga prowadzą m.in. John Godson (PO) i od niedawna Janusz Palikot (RP). Przed wyborami również Donald Tusk prowadził video relacje z autobusu, którym jeździł po kraju.

- Chciałem pokazać politykę w inny sposób. Często jest poważna i niezrozumiała dla wielu, a taka forma przekazu być może trafi do osób młodych i do tych, którzy polityką się nie interesują - odpowiedział poseł na pytanie skąd pomysł na video bloga.

W filmikach na YouTubie, które zatytułowane są "Gadu-gadu z Krzysztofem Gadowskim" mają być poruszane tematy związane z aktualnymi wydarzeniami w polityce, ale także sprawy regionalne i lokalne.

Zobacz kanał Krzysztofa Gadowskiego na YouTube.com

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
jastrzębianin29.04.2013 22:07

Posłuchajcie uwaznie, bo sensownie mówi.

jastrzębianin28.04.2013 19:03

Bardzo dobry pomysl w bardzo dobrym wykonaniu.podoba mi się!

pasałem owce na nasypach25.04.2013 21:21

Niech zaprosi Niesołowskiego, żeby zademonstrował jak się je szczaw na nasypie.

słowik25.04.2013 15:39

Czuję takie obrzydzenie do polityki i polityków że aż mnie w środku skręca.Do wszystkich od lewa do prawa, wszyscy won!!!!!!

Gość25.04.2013 14:28

Ale do Maciarewicza na szczęscie mu daleko.

adam25.04.2013 14:17

Kolejny złodziej co mu się nudzi na stanowisku. Do roboty a nie siedzieć i pierd### do kamery.

krzychukrzychu25.04.2013 13:44

partia PO-papranych liberałów-aferałów próbuje się ratować się za wszelką cenę.... zamiast tego wciąż pogłębia dno zaorane przez lewego skrzydłowego PO, Dildo Palikota.

Pokaż wszystkie opinie (12)