Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
26 kwietnia 2013

Uczniowie ZS nr 6 na Gali Liderów Innowacji

Uczniowie ZS nr 6 na Gali Liderów Innowacji
fot. ZS nr 6

23 kwietnia w Katowicach odbyła się Gala Liderów Innowacji. Uczniowie Zespołu Szkół nr 6 i ich opiekunowie zostali wyróżnieni w konkursie Młody Lider Innowacji Województwa Śląskiego.

Gala odbyła się w Centrum Innowacji WKTiR w Katowicach. Laureaci konkursu odebrali pamiątkowe statuetki i dyplomy. Uroczystość swoimi występami wokalnymi uświetniły uczennice ZS nr 6: Aneta Witosz i Jagoda Ślakowska.

Lista nagrodzonych:

Pierwsze miejsce w kategorii WYNALAZCA dla pracy:
"Latarka dla niewidomych" – autorzy: Paweł Górzyński, Tomasz Krzysztofik, Tomasz Kropiwnicki. Promotorzy: Zbigniew Pałasz, Krzysztof Smyczek.

Pierwsze miejsce w kategorii DYDAKTYK ex aequo dla pracy:
"Inteligentny dom" autorzy: Oskar Schimmelpfennig, Karol Kucharczyk. Promotorzy: Mirosław Czarnota, Krzysztof Smyczek.
oraz
"Budujemy klasyfikator ziaren, czyli pomysł na ciekawe zajęcia realizowane metodą WebQuest" autorzy: Paulina Grzywacz, Roksana Kula. Promotor: Jolanta Przygodzka.

Pierwsze miejsce w kategorii EKOLOG dla pracy:
"Analiza mikroskopowa osadu czynnego. Wyznaczanie Indeksu Biotycznego Maddoniego" autorzy: Dominik Koniarski, Samuel Miśkiewicz.Promotor: Jolanta Przygodzka.

Drugie miejsce w kategorii EKOLOG ex equo dla pracy:
"Badanie jakości wody Szotkówki na podstawie składu peryfitonu" autor: Katarzyna Siekaczyńska. Promotor: Łucja Klebeko
oraz
"Preferencje gniazdowe sroki Pica Pica w Jastrzębiu-Zdroju. Tendencje w latach 2003-2012" autor: Natalia Jurkowska, promotor: Łucja Klebeko

Drugie miejsce w kategorii PROGRAMISTA dla pracy:
"Pragmatic – gra edukacyjna ucząca algorytmiki i programowania" autorzy: Iwona Witek, Paweł Radzimierski. Promotor: Marcin Lasak

Trzecie miejsce w kategorii EKOLOG dla pracy:

"Identyfikacja bakterii nitkowatych w osadzie czynnym oraz ocena ich wpływu na jakość sedymentacji osadu i efekty oczyszczania ścieków" autorzy: Edyta Tokarska, Bartosz Wacławik. Promotor: Jolanta Przygodzka

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce

W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
max29.04.2013 19:33

Olek czy dobrze się czujesz ? :-) Nie mieszaj Sobieskiego z osobą zmarłego prezydenta. Ta szkoła ma godnego patrona SOBIESKIEGO

Olek29.04.2013 7:50

Są wartości w "Sobieskim",które także Lech Kaczyński pielęgnował.Jak na razie szkoła ta nie jest zdominowana przez Matoła.

Lipton28.04.2013 20:50

Olek zostaw Lecha Kaczyńskiego niech spoczywa w spokoju wiecznym. A ty zajmij się życiem doczesnym. Robisz się nudny, zawsze piszesz to samo.

Olek28.04.2013 19:50

Zgadnij koteczku jaki duch panuje w "Sobieskim"? Na pewno duch Lecha Kaczyńskiego.Toteż wyniki nauczania mówią same za siebie.

Jarek27.04.2013 18:09

Aż miło poczytac, że ukończyło się tak świetną szkołę. Powodzenia i oby tak dalej !