Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 kwietnia 2013

Jest plan obchodów z okazji uchwalenia konstytucji

Jest plan obchodów z okazji uchwalenia konstytucji
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W tym roku wypada 222. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Znany jest już harmonogram jej obchodów w Jastrzębiu.

Uroczystości rozpoczynają się pod pomnikiem w Bziu o godzinie 10:00. W trakcie obchodów będzie miała miejsce uroczysta zmiana warty przeprowadzona przez harcerzy Komendy Hufca ZHP w Jastrzębiu-Zdroju. Udział w obchodach wezmą między innymi przedstawiciele władz miasta, służb mundurowych, związków kombatanckich, jastrzębskich szkół oraz członkowie NSZZ Solidarność. Obchody uświetni występ kopalnianej orkiestry dętej i program artystyczny przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół nr 13.

O godzinie 11:00 w kościele NMP Matki Kościoła, znajdującym się na ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, odbędzie się msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie jej uczestnicy złożą kwiaty pod pomnikiem Solidarności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa majówka w Jarze Południowym Trwa majówka w Jarze Południowym

Kolejna uchwała naruszająca prawo została unieważniona Kolejna uchwała naruszająca prawo została unieważniona

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!