Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
16 maja 2013

Sukces pływaków z H2O w Lidze Klubów Śląskich

Sukces pływaków z H2O w Lidze Klubów Śląskich
fot. H2O

13 maja odbyła się czwarta, finałowa runda Ligi Klubów Śląskich dwunastolatków. Jastrzębski klub H2O zajął w nim 7. miejsce.

Najczęściej na podium w czasie poniedziałkowych zawodów stawał Piotr Mosoń, który w stylu dowolnym na dystansie 50 m zajął pierwsze miejsce a stylem grzbietowym na 50 m trzecie. Drużynowo w sztafecie 4x100m stylem zmiennym jastrzębscy pływacy zdobyli srebro. Dzięki dobrym wynikom we wszystkich czterech rundach klub zajął 7. miejsce w ogólnej klasyfikacji i 2. miejsce w statystyce medalowej. W klasyfikacji indywidualnej najlepszy był Piotr Masoń.

Reprezentanci Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój: Paweł Gwóźdź, Kamil Karzełek, Samuel Masoń i Piotr Masoń.              

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

54 medale dla pływaków 54 medale dla pływaków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!