Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 maja 2013

W PUP można zarejestrować się przez internet

W PUP można zarejestrować się przez internet

Osoby, które chcą zarejestrować się w Urzędzie Pracy od teraz będą mogły zrobić to nie wychodząc z domu. Rejestracja w jastrzębskim PUP odbywać się będzie także przez internet.

Zarejestrować się będzie można poprzez stronę praca.gov.pl. Istnieją dwa tryby zgłoszeń - pierwszy "wstępna rejestracja" i drugi "pełna rejestracja". W tym pierwszym, należy wypełnić się formularz z danymi i wybrać termin zgłoszenia się do PUP w celu przedłożenia wymaganych dokumentów. W trybie rejestracji pełnej, osoby będą musiały wypełnić formularz i dołączyć skany dokumentów (wymagana lista dostępna tutaj).

Więcej informacji na temat rejestracji w PUP

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do "bezrobotny&qu24.05.2013 10:15

tia, jaki przelew? Zasiłek przysługuje przez pół roku po przepracowaniu 3 lat na pełnym etacie, więc niewielu osobom bezrobotnym.

bezrobotny24.05.2013 9:29

A zgłaszać się też będzie można przez neta? Było by dobrze siedziec sobie w domku ..klikam do pup-u halo zgłaszam się... nastepnie urząd klika mi przelew i na pifko.......