Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
3 czerwca 2013

Wędrówka śladami historii Jastrzębia-Zdroju

Wędrówka śladami historii Jastrzębia-Zdroju
fot. HAF Jastrzębie-Zdrój

W czerwcu rusza projekt "Jastrzębie-Zdrój - moje miasto, moja historia". Jastrzębska biblioteka, która go realizuje przygotowała liczne wykłady, a także wycieczkę po miejscach związanych z historią miasta.

13 czerwca o 18:00 w Galerii "Pod Sową" w Bibliotece Głównej odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć Stanisława Sputo. To wielokrotnie nagradzany jastrzębianin, który od wielu lat zajmuje się fotografią.

14 czerwca o godzinie 10:00 o historii uzdrowiska odpowiadać będzie Marcin Boratyn, kierownik Galerii Historii Miasta. Tego samego dnia odbędzie się "histwalking", czyli wędrówka śladami historii Jastrzębia-Zdroju oraz zwiedzanie Galerii Historii Miasta. Zbiórka odbędzie się o godzinie 17:00 przy Bibliotece Głównej.

Realizacja projektu jest możliwa dzięki środkom uzyskanym od Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!