Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
4 czerwca 2013

Potrąciła dwie osoby na przejściu dla pieszych

Potrąciła dwie osoby na przejściu dla pieszych

W poniedziałek na Alei Jana Pawła II doszło do potrącenia dwóch osób na oznakowanym przejściu dla pieszych. Sprawca zdarzenia był trzeźwy.

Do wypadku doszło przed godziną 14:00. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy policji, samochód marki Audi omijając przed przejściem dla pieszych inny pojazd potrącił dwie osoby znajdujące się na przejściu.

- Zarówno 43-letnia kobieta, jak i 55-letni mężczyzna ze złamaniami i ogólnymi potłuczeniami ciała zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala - poinformowała policja.

Prowadząca audi 22-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego była trzeźwa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Kolejne potrącenie na pasach. Ranny 50-latek Kolejne potrącenie na pasach. Ranny 50-latek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Mieszkaniec04.06.2013 15:30

Czyli wyprzedził auto stojące przed przejściem. Taki głupek powinien ponieść bardzo srogą karę. Leczenie potrąconych tylko na jego koszt. Dlaczego ma to iść z naszych składek na ZUS. A potem nie ma pomocy dla innych.

Flap04.06.2013 10:38

Na pewno dostanie wyrok w zawieszeniu,niestety takie mamy prawo a nie inne.mam nadzieję,że to kierowce czegoś nauczy.

Gość04.06.2013 9:38

to było usiłowanie zabójstwa!! kierowcy z pełną premedytacją wymijają na pasach, takich tylko sądzić jak za usiłowanie zabójstwa.