Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 czerwca 2013

Potrąciła dwie osoby na przejściu dla pieszych

Potrąciła dwie osoby na przejściu dla pieszych

W poniedziałek na Alei Jana Pawła II doszło do potrącenia dwóch osób na oznakowanym przejściu dla pieszych. Sprawca zdarzenia był trzeźwy.

Do wypadku doszło przed godziną 14:00. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy policji, samochód marki Audi omijając przed przejściem dla pieszych inny pojazd potrącił dwie osoby znajdujące się na przejściu.

- Zarówno 43-letnia kobieta, jak i 55-letni mężczyzna ze złamaniami i ogólnymi potłuczeniami ciała zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala - poinformowała policja.

Prowadząca audi 22-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego była trzeźwa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Piesi pod szczególnym nadzorem Uwaga! Piesi pod szczególnym nadzorem

Niebezpiecznie na drogach. Wina kierowców czy pieszych? Niebezpiecznie na drogach. Wina kierowców czy pieszych?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Mieszkaniec04.06.2013 15:30

Czyli wyprzedził auto stojące przed przejściem. Taki głupek powinien ponieść bardzo srogą karę. Leczenie potrąconych tylko na jego koszt. Dlaczego ma to iść z naszych składek na ZUS. A potem nie ma pomocy dla innych.

Flap04.06.2013 10:38

Na pewno dostanie wyrok w zawieszeniu,niestety takie mamy prawo a nie inne.mam nadzieję,że to kierowce czegoś nauczy.

Gość04.06.2013 9:38

to było usiłowanie zabójstwa!! kierowcy z pełną premedytacją wymijają na pasach, takich tylko sądzić jak za usiłowanie zabójstwa.