Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 czerwca 2013

Trzy sesje rady miasta... w jednym dniu

Trzy sesje rady miasta... w jednym dniu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

6 czerwca odbędą się obrady trzech nadzywczajnych sesji rady miasta. Pierwsza z nich została zwołana na wniosek klubu PiS i Wspólnoty Samorządowej, druga na wniosek Platformy Obywatelskiej, a trzecią zwołał prezydent miasta.

Na dwóch pierwszych obradach, radni głosować będą nad przyznaniem honorowego obywatelstwa miasta Jastrzębia-Zdrój. Kandydatem PiS i Wspólnoty Samorządowej jest zmarły prezydent Polski, Lech Kaczyński. Jastrzębska Platforma Obywatelska zaproponowała Jerzego Buzka.

Trzecia sesja rady miasta zwołana na wniosek prezydenta Mariana Janeckiego poświęcona będzie zmianie w budżecie miasta oraz zaciągnięciu pożyczki w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto niezadowolone z MZK. I co? I nic Miasto niezadowolone z MZK. I co? I nic

Radna Magiera ostro: Chcieliście mnie upokorzyć Radna Magiera ostro: Chcieliście mnie upokorzyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Donosiciel06.06.2013 16:46

Honorowemu obywatelowi miasta niedługo zostanie wystawiony pomnik. Działacze PiS są już do tego przygotowani. Wiedzą, że muszą teraz trochę odczekać. Za to pomnik powstanie za nasze pieniądze. Dlatego prezydent zaproponował zaciągnięcie pożyczki. Wie, że pieniędzy zabraknie. Zaczyna się kult jednostki. Wiem to z bardzo dobrego źródła. Takie plany nie dotyczą tylko miasta Jastrzębia.
Mieszkańcy, widzicie kogo żeście wybrali.

Gość06.06.2013 11:28

dlaczego ten kartofel? a nie gen. Sikorski, który też zginął w samolocie?

Teodor06.06.2013 6:19

A czemu miałoby służyć nadanie honorowego obywatelstwa nieżyjącemu??? Przeciez nie przyczyni się to do niczego, nie będzie to żadną promocją miasta. Bez sensu.... Ja mogę zostać honorowym obywatelem i w ramach tego zaszczytu mogę przyjąć zwolnienie z opłat za wywóz śmieci, dostarczanie wody, darmowy wstęp do miejskich placówek kulturalnych i darmowe przejazdy komunikacją miejską. Tak jest!!! Teodor honorowym obywatelem miasta Jastrzębie-Zdrój :)

a05.06.2013 14:26

tylko nie buzek, jak go widze w PE to nerwicy dostaje

Olek05.06.2013 14:26

"Buzek na wózek". Z dwojga złego na pewno wolę śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.