Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 czerwca 2013

Mostek na Młyńskiej zamknięty. Uszkodziła go ulewa

Mostek na Młyńskiej zamknięty. Uszkodziła go ulewa
Jeden z mostków w Jastrzębiu-Zdroju
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Przepust na ulicy Młyńskiej został zamknięty ze względu na uszkodzenie. Wszystko przez poniedziałkową ulewę, która zalała mostek.

Prace naprawcze są już prowadzone. - Jeżeli tylko warunki pogodowe na to pozwolą, to powinny się one zakończyć do końca tygodnia - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zdrojowa zamknięta od piątku. Będą utrudnienia Zdrojowa zamknięta od piątku. Będą utrudnienia

Remont na ul. Zdrojowej. Będą utrudnienia Remont na ul. Zdrojowej. Będą utrudnienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość12.06.2013 21:54

ty tam, platfusie, nie porównuj mostka na Młyńskiej do mostu na autostradzie, ludzie tacy głupi, jak wam, platfuski się wydaje, nie są.

Yaro12.06.2013 14:58

Nie widziałem na mostku posła Matusiaka. Mostek za mały na konferencje prasową? Apeluje do posła Matusiaka, żeby objął osobistym nadzorem remont mostka.