Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 czerwca 2013

Dostał mandat, podarł go przy strażnikach miejskich

Dostał mandat, podarł go przy strażnikach miejskich
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend strażnicy miejscy w trakcie patrolowania osiedla Barbary zauważyli osobę usiłującą wypić alkohol w miejscu niedozwolonym. Mężczyzna przyjął mandat, po czym potargał go na ich oczach. Sprawa trafiła do sądu.

W sobotnie popołudnie w trakcie pieszego patrolowania skateparku przy ul. Turystycznej, funkcjonariusze zauważyli młodego mężczyznę, który pił alkohol. Przyłapany na gorącym uczynku 23-latek przyjął mandat za picie w miejscu publicznym.

- Nie wiadomo, co wpłynęło na zmianę jego decyzji, być może wypity wcześniej alkohol, ale faktem jest, iż po chwili, przy strażnikach, ostentacyjnie potargał druk mandatu i wyrzucił go na trawnik, dodatkowo prezentując swoje niewybredne słownictwo - informuje Straż Miejska.

Następnego mandatu wystawionego przez funkcjonariuszy na wyższą kwotę mężczyzna nie przyjął. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej Nocna pijalnia alkoholu przy fontannie solankowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
słowik21.06.2013 10:32

Karać,przymuszać,egzekwować posłuszeństwo,pouczać itd. i pamiętać że jak już masz wszystkiego dość i żyć ci się nie chce bo nie masz pracy to zdychaj tak żeby nie gorszyć innych, zdychaj uśmiechając się

Pan ModeratorPan Moderator20.06.2013 22:10

@mk, nie wyzywaj innych. Jeden z Twoich komentarzy został usunięty z tego właśnie powodu.

mk20.06.2013 22:09

za chwilę was zapakują do pociągów i zawiozą do obozów pracy, a tacy jak ten anonim, który się do mnie bezczelnie zwraca będzie potakiWAŁ, ŻE TO BARDZO SŁUSZNE., lUDZIE, OBUDŹCIE SIĘ, NIC WAM JUŻ NIE WOLNO, A WY JAK TE ŚWINKI W RZEŹNI....

mieszkaniec20.06.2013 18:19

na małopolskiej psy sraja gdzie popadnie a dzieci w lesie musza się bawić

Franek20.06.2013 18:08

"osobę usiłującą wypić alkohol w miejscu niedozwolonym" ?! z tego co wiem mandat można dostać tylko za picie w miejscu niedozwolonym :)

Gość20.06.2013 16:36

lepiej by się wzięli za samochody, które parkowane są na chodnikach, uniemożliwiając przejście, albo na tzw "kopertach" utrudniając służbom niesienie pomocy.

Gość20.06.2013 16:36

Powinny być miejsca w których można spozywać alkohol np Park Zdrojowy czy Jar. Co komu szkodzi, policja przyjezdzalaby tylko sprawdzic czy niekt nie zasmieca i czy nic zlego sie nie dzieje i byłoby ok. Mogłoby to być np tylko w okresie letnim bo w Parku czasem nie ma gdzie usiąść z piwem na tych ławeczkach a przecież jak ktoś wypije piwko czy dwa to nic złego sie nie dzieje. A policja wiedzialaby gdzie ma często zaglądać a nie jeżdzą po lasach i torach szukać kogoś kto pije piwo.

Pokaż wszystkie opinie (18)