Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 czerwca 2013

Wakacje z biblioteką nie tylko dla najmłodszych

Wakacje z biblioteką nie tylko dla najmłodszych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W te wakacje jastrzębska biblioteka publiczna przygotowała dla dzieci m.in. warsztaty artystyczne i krajoznawcze, a także wycieczki do różnych dzielnic miasta. Na dorosłych również czekają różne warsztaty, np. taneczne, wyrabianie biżuterii czy joga.

Zajęcia dla dzieci odbywać się będą w bibliotece głównej od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 13:00. W programie znalazły się także wycieczki krajoznawcze do Zdroju, na Bożą Górę, Przyjaźń, Ruptawę, Zofiówkę, a także wycieczka do Cieszyna.

Cykl spotkań zakończy się zabawą w Parku Zdrojowym. Zorganizowana zostanie 30 sierpnia w godzinach od 10:00 do 14:00. Dzieci wędrować będą ścieżkami Parku Zdrojowego z Rycerzem Jastrzębiem. Przygotowana zostanie także wioska średniowieczna. Będzie można zobaczyć pokazy walki i łucznictwa, kowalstwa artystycznego, a także, średniowieczne gry i zabawy.

Dla dorosłych i młodzieży także zaplanowano zajęcia na wakacje. Wszystkie warsztaty odbywać się będą w każdy wtorek, a niektóre z nich będą kilkudniowe. W programie znalazły się m.in. warsztaty taneczne, kurs językowy, warsztaty fotograficzne. Udział we wszystkich jest darmowy.

O szczegółach warsztatów i wydarzeń będzie można przeczytać na naszym portalu w dziale Zapowiedzi wydarzeń.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"Okno na Europę" w SP nr 6 "Okno na Europę" w SP nr 6

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!