Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 lipca 2013

Poszukiwany wodzisławianin wpadł po pościgu

Poszukiwany wodzisławianin wpadł po pościgu
fot. Rafał Hetman / JastrzebieOnline.pl

W ręce policji wpadł poszukiwany przez prokuraturę wodzisławianin. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać policji.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu. Policjanci ruchu drogowego zauważyli na ulicy Pszczyńskiej volkswagena polo, którego kierowca w miejscu objętym zakazem wyprzedził inny samochód.

- Stróże prawa dali kierującemu sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu, jednak ten zlekceważył je i zaczął oddalać się w kierunku Pawłowic - informuje jastrzębska komenda.

Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że nie dość, że 25-letni wodzisławianin wsiadł za kierownicę nie posiadając uprawnień do jazdy, to w dodatku jest poszukiwany przez prokuraturę. Za popełnione wykroczenia mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
mieszkanka09.07.2013 12:09

"zaczą" uciekać policji

Madox09.07.2013 11:15

Jak zwykle SWD