Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 sierpnia 2013

Mammobus ponownie pojawi się w Jastrzębiu-Zdroju

28 i 29 sierpnia koło Galerii Jastrzębie zaparkowany będzie mammobus. W autobusie panie w wieku od 50 do 69 lat będą mogły wykonać bezpłatnie mammografie. 

Program skierowany jest do kobiet w wieku od 50 do 69 roku życia, dlatego, że jest to grupa wiekowa, w której wzrasta ryzyko zachorowania na raka piersi. Aby wziąć udział w darmowym badaniu należy zarejestrować się pod nr telefonu 801 080 007 lub 58 666 2 444 bądź na stronie www.fado.pl. Na badanie trzeba przynieść dowód osobisty.

Panie, które nie obowiązuje darmowa mammografia także mogą przebadać się w mammobusie. Warunkiem jest posiadanie skierowania na takie badanie. Koszt mammografi to 80 złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy

Komunikacja w Jastrzębiu i okolicy na weekend Komunikacja w Jastrzębiu i okolicy na weekend

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!