Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
28 sierpnia 2013

W parku będzie nowoczesny plac zabaw?

Miasto ma plany aby na terenie Parku Zdrojowego powstał nowoczesny plac zabaw. Dzięki współpracy z Karwiną i Hawirzowem projekt może być współfinansowany przez Unię Europejską.

Władze miastao chcą by znajdujący się na terenie parku przy ulicy Witczaka plac zabaw został zmodernizowany. Projekt jego przebudowy ma powstać do końca 2013 roku, natomiast prace mogą rozpocząć się w roku następnym. Plac składać się będzie z dwóch części, dla dzieci młodszych i starszych.

Aby przedsięwzięcie doszło do skutku, projekt musi zostać złożony przez Jastrzębie-Zdrój, Karwinę i Hawirzów w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013. Aby realizować założenia projektu "Uczymy się języka przez zabawę" jastrzębski plac zabaw będzie nawiązywać do czeskiej kultury.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Ciała górników z Karwiny czekają na wydostanie Ciała górników z Karwiny czekają na wydostanie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość30.08.2013 18:02

a moze by tak w Urzędzie Mijeskim zrobić taki plac zabaw, zeby urzędnicy się nie nudzili?

lolo29.08.2013 8:30

A na Zofiówce dalej syf