Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
4 września 2013

Policjanci podsumowali wakacje na drogach

Policjanci podsumowali wakacje na drogach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W trakcie dwóch miesięcy na jastrzębskich drogach doszło do 114 kolizji i 19 wypadków. W jednym z nich zginęła 19-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju.

W lipcu i w sierpniu na jastrzębskich drogach doszło do 114 kolizji. Dwie spowodowane były przez pijanych kierowców, zostały w nich ranne dwie osoby. Zatrzymano 69 osób jadących na podwójnym gazie. Najczęściej byli to kierowcy, którzy alkohol spożywali dzień wcześniej.

W trakcie wakacji na jastrzębskich drogach doszło do 19 wypadków, w których ranne zostały 22 osoby, jedna zginęła. Była to jadąca samochodem osobowym 19-latka, która zderzyła się czołowo z innym samochodem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!