Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
4 września 2013

Policjanci podsumowali wakacje na drogach

Policjanci podsumowali wakacje na drogach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W trakcie dwóch miesięcy na jastrzębskich drogach doszło do 114 kolizji i 19 wypadków. W jednym z nich zginęła 19-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju.

W lipcu i w sierpniu na jastrzębskich drogach doszło do 114 kolizji. Dwie spowodowane były przez pijanych kierowców, zostały w nich ranne dwie osoby. Zatrzymano 69 osób jadących na podwójnym gazie. Najczęściej byli to kierowcy, którzy alkohol spożywali dzień wcześniej.

W trakcie wakacji na jastrzębskich drogach doszło do 19 wypadków, w których ranne zostały 22 osoby, jedna zginęła. Była to jadąca samochodem osobowym 19-latka, która zderzyła się czołowo z innym samochodem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!