Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 września 2013

GKS Jastrzębie przegrał mecz z Zebrzydowicami

GKS Jastrzębie przegrał mecz z Zebrzydowicami
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W sobotę, GKS 1962 Jastrzębie rozegrał mecz z drużyną z A klasy. Spotkanie zakończyło się porażką jastrzębian, mimo że w pierwszej połowie prowadzili 2:0.

Piłkarze GKS-u mecz rozegrali w sobotę, na boisku przy ulicy Kościelnej. Sparing z drużyną Spójnia Zebrzydowice zakończył się przegraną jastrzębian.

Zawodnicy z Jastrzębia-Zdroju na przerwę schodzili z dwoma zdobytymi golami. W drugiej połowie lepsi byli piłkarze z Zebrzydowic. Najpierw doprowadzili do remisu, a następnie zdobyli kolejną bramkę wygrywając spotkanie 3:2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Do gość23.09.2013 22:32

Tobie może szeroka by zaproponowała grę w ich składzie nikt więcej dziecinko...

Gość23.09.2013 17:00

Ostatnio Zeby mi proponowali grę w ich drużynie ale się nie zgodziłem bo nie mam czasu i dlatego że szkoda zdrowia na takie kopanie. Pomyśleć że Jastrzębie przegrywa z A-klasą. Porażka na całej linii.