Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
14 października 2013

Rusza jednodniowa akcja "Trzeźwe przewozy"

We wtorek 15 października na terenie całego miasta policjanci sprawdzać będą stan trzeźwości kierujących autobusami, busami i pojazdami nauki jazdy.

Celem akcji "Trzeźwe przewozy" jest skontrolowanie jak największej liczby kierowców autobusów komunikacji publicznej, prywatnego przewozu osób i samochodów nauki jazdy. Policjanci w trakcie kontroli będą sprawdzać stan trzeźwości prowadzących i posiadanie przez nich wymaganych dokumentów, również tych potwierdzających uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności.

- Na kierujących takimi pojazdami spoczywa szczególna odpowiedzialność, bowiem zdarzenia drogowe z ich udziałem powodują zagrożenie dla znacznej liczby użytkowników dróg - wyjaśnia policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość15.10.2013 7:57

Cukiero, tak dowcipny można być tylko po maryśce.

mieszkanka14.10.2013 17:49

Nie rozumiem dlaczego informuje się o tego typu akcjach...

cukiero14.10.2013 12:00

Najważniejsze, zeby przewozy nie były naćpane.