Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
22 października 2013

JSW uwłaszczy grunty na rzecz działkowców

JSW uwłaszczy grunty na rzecz działkowców
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa przygotowuje procedurę dotyczącą uwłaszczenia ogrodów działkowych na rzecz ich użytkowników. Dotyczy ona ROD "Bratek", "Gajówka", "Majówka", "Nowalijka", "Słonecznik", "Stokrotka" oraz "Storczyk".

W związku z przygotowywaniem procedury uwłaszczającej, JSW prosi działkowiczów o kontakt w celu załatwienia formalności związanych z uwłaszczeniem. Zgłaszać się można pod numerem telefonu 32 756 42 89 i 32 756 42 95 lub mailowo, pisząc na info@zlm.jsw.pl. W przypadku braku zgłoszenia się użytkownika działki, może on zostać pominięty w przedmiotowej procedurze.

Przypomnijmy, że część działek w Jastrzębiu-Zdroju znajduje się na gruntach należących do Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
marek02.11.2013 11:19

teren należy do jsw a nie do pzd więc bedziemy rozmawiać z jsw.proste

Działka29.10.2013 11:31

O CO TU CHODZI !!!!
K O M U N I K A T


W związku z komunikatem Jastrzębskiej Spółki Węglowej wzywajacej działkowców z ogrodów, na których uwłaszczyła się JSW w celu uwłaszczenia Delegatura Rejonowa PZD w Rybniku apeluje do działkowców, aby nie reagowali na ten komunikat JSW i nie podpisywali żadnych dokumentów związanych z uwłaszczeniem.Jan Jaworek

Przewodniczący Delegatury Rejonowej w Rybniku

www22.10.2013 15:26

Na jakich warunkach?

działkowiec15.10.2013 10:27

Jakie konkretnie ogrody?