Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 października 2013

JSW uwłaszczy grunty na rzecz działkowców

JSW uwłaszczy grunty na rzecz działkowców
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa przygotowuje procedurę dotyczącą uwłaszczenia ogrodów działkowych na rzecz ich użytkowników. Dotyczy ona ROD "Bratek", "Gajówka", "Majówka", "Nowalijka", "Słonecznik", "Stokrotka" oraz "Storczyk".

W związku z przygotowywaniem procedury uwłaszczającej, JSW prosi działkowiczów o kontakt w celu załatwienia formalności związanych z uwłaszczeniem. Zgłaszać się można pod numerem telefonu 32 756 42 89 i 32 756 42 95 lub mailowo, pisząc na info@zlm.jsw.pl. W przypadku braku zgłoszenia się użytkownika działki, może on zostać pominięty w przedmiotowej procedurze.

Przypomnijmy, że część działek w Jastrzębiu-Zdroju znajduje się na gruntach należących do Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
marek02.11.2013 11:19

teren należy do jsw a nie do pzd więc bedziemy rozmawiać z jsw.proste

Działka29.10.2013 11:31

O CO TU CHODZI !!!!
K O M U N I K A T


W związku z komunikatem Jastrzębskiej Spółki Węglowej wzywajacej działkowców z ogrodów, na których uwłaszczyła się JSW w celu uwłaszczenia Delegatura Rejonowa PZD w Rybniku apeluje do działkowców, aby nie reagowali na ten komunikat JSW i nie podpisywali żadnych dokumentów związanych z uwłaszczeniem.Jan Jaworek

Przewodniczący Delegatury Rejonowej w Rybniku

www22.10.2013 15:26

Na jakich warunkach?

działkowiec15.10.2013 10:27

Jakie konkretnie ogrody?