Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
13 listopada 2013

Na Morcinka złapano 13-latka z narkotykami

Na Morcinka złapano 13-latka z narkotykami
fot. sxc.hu

W trakcie kontroli osobistej 13-latka, policjanci znaleźli w jego kieszeni woreczek z marihuaną. Chłopaka czeka teraz sprawa w sądzie.

We wtorek wieczorem podczas patrolowania osiedla Morcinka, policjanci zauważyli dwóch nastolatków, którzy na widok radiowozu zaczęli się denerwować. 

- Podczas legitymowania, policjanci przystąpili do kontroli osobistej, w wyniku, której w kieszeni spodni 13-letniego jastrzębianina ujawniono woreczek z zielono-brązowym suszem - informuje policja.

Badanie narkotesterem wykazało, że znaleziona substancja to marihuana. W związku z tym, że narkotyki znaleziono przy 13-latku, który w świetle prawa jest osobą nieletnią, jego sprawę rozpatrywać będzie sąd rodzinny. Po sporządzeniu dokumentacji 13-letni chłopak trafił pod opiekę mamy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość16.11.2013 20:58

Jakim prawem policjant może przeprowadzić kontrolę osobistą ,to znaczy ,że każdą osobę mogą zrewidować wbrew jej woli ? Przy takiej rewizji sami mogą podrzucić narkotyki i chwlić się jakie to wyniki mają.Dlaczego nikt nie pisze o plicjantach co łamią prawo,jak złamie to kto ma ich ukarać.Przy takiej rewizji można policjanta oskarżyć o molestowanie dotykają miejsca intymne?

Do Andrzej16.11.2013 13:15

Policjanci wkraczają w bandę łysych jeśli mają do tego prawo. Bo bandzior jeśli nie rozrabia jest nie do zwinięcia. Bo na jakiej podstawie? Mam kumpla, który wygląda jak niezły bandzior choć jest łagodny, miły i uczynny.
Widziałem ze dwie a może trzy akcje patrolu policjantów na służbie. Nie cackali się z grupą młodych debili. Oczywiście, zaraz podniósł się wrzask, że policja łapie bez zdania racji i szykanuje.
Popatrz troszkę trzeźwiejszym okiem na rzeczywistość i nie kieruj się swoimi sztampowymi wyobrażeniami i opowieściami swych kolesiów, którzy zostali wylegitymowani choć nic nie zrobili prócz np. wrzeszczenia pod blokiem wieczorową porą.

Andrzej15.11.2013 15:46

Ciekawe czy jakby ci policjanci zobaczyli bandę łysych wyrostków to tez by tak bohatersko interweniowali. para idzie w gwizdek, panowie policjanci bohatersko uganiają się za paroma gramami trawki a nie widzą lub nie chcą widzieć prawdziwych bandziorów i oprychów.

SJZ6514.11.2013 17:51

Do@Gość-dobrze wiem co chciałem napisać(i napisałem), bazując na wypowiedziach tych pajaców przy okazji wydarzeń z 11.11. "Mądre" rady do butów sobie włóż.

Do Gregor13.11.2013 21:46

Okropne. Będziesz płacił na ich leczenie ? Bardzo mało jest ćpających okazjonalnie. Jak zaczynają delikatne odloty w przyjemny błyskotliwy świat to chcą tam być coraz częściej. Potem przestają odczuwać przyjemność i znów próbują coś okazjonalnie. To coś znów staje się coraz częstsze.
A potem, idą do szpitala na odwyk. A my za to płacimy bo trzeba ratować durniów.
Taki dzieciak powinien zostać dobrze przepytany skąd to ma. Dzieciaki szybko chwytają najgłupsze zabawki starszych. Bo wtedy zdaje im się, że są dorośli. Przechlapać sobie życie jest bardzo łatwo.

mama mówi mi nie filozuj13.11.2013 21:02

denerwowanie się jest podstawą faktyczną do kontroli osobistej 13 latka? mam nadzieje że prokurator się przyjrzy sprawie bliżej by dojść czy aby nie było to przeszukanie. a czym różni się kontrola osobista od przeszukania każdy przecież wie :)

Gość13.11.2013 20:53

do SJZ65 chyba ich uratuje: Palikot i Biedroń chciałeś napisać

Pokaż wszystkie opinie (15)