Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 listopada 2013

Jechał z dwoma zakazami prowadzenia pojazdów

Jechał z dwoma zakazami prowadzenia pojazdów
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę policjanci zatrzymali do kontroli mężczyznę, który jechał motorowerem. Jak się okazało, złamał wyrok sądu i może trafić do więzienia na 3 lata.

13 listopda, w trakcie patrolowania ulicy Pszczyńskiej policjanci zatrzymali do kontroli mieszkańca Wodzisławia poruszającego się na motorowerze.  

- Podczas legitymowania policyjne bazy danych wykazały, że 42-letni motorowerzysta ma na swoim koncie dwa zakazy prowadzenia pojazdów, które zostały wobec niego orzeczone w związku z jazdą w stanie nietrzeźwości - informuje policja.

Mimo, że badanie alkomatem nie wykazało obecności w organizmie mężczyzny alkoholu, za złamanie zakazów wydanych przez sąd, może trafić do więzienia na 3 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Rodzice wypili mi wódkę" "Rodzice wypili mi wódkę"

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
196215.11.2013 0:39

Dzisiaj spotkałem się z kolejnym utalentowanym kierowcą z Wodzisławia. Jadąc przez Żory od Szerokiej mijam pierwsze rondo turbinowe i jadę prosto. Dojeżdżam do skrzyżowania ze światłami (po prawej Shell, po lewej kościół), a pod prąd wali babka która chciała wjechać na osiedle znajdujące się przed owym skrzyżowaniem po prawej stronie... Była w wielkim szoku kiedy na jej pasie pojawiły się samochody jadące w przeciwnym kierunku pokazując im, że mają puknąć się w czoło. Iście zabawna sytuacja - muszę wyposażyć się w rejestrator podróży :D

Gość14.11.2013 16:23

Profilaktycznie strzelać do kierowców na SDW

Piotr do Gość14.11.2013 12:27

Gościu, po pierwsze to nie narodowcy, tylko jakieś barany w kominiarkach, a po drugie skoro już raz ten pan z Wodzisławia miał sądowy zakaz to jakim cudem mógł dostać drugi. Powinien za drugim razem już trafić za kratki a nie otrzymywać drugi zakaz który pokazał gdzie ma.

Gość14.11.2013 11:51

a kto by teraz prawa przestrzegał. narodowcy pokazali ostatnio jak bardzo kochają swoje państwo i jak przestrzegają przepisów prawa, to dlaczego szary kowalski ma przestrzegać przepisów.