Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 grudnia 2013

Betlejemskie Światło Pokoju już w Jastrzębiu

Betlejemskie Światło Pokoju już w JastrzębiuZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

16 grudnia w Domu Zdrojowym odbyło się uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju. Płomień przekazany został instytucjom, a także mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju.

Uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju zorganizowali harcerze z naszego miasta. W Domu Zdrojowym, oprócz mieszkańców, obecni byli przedstawiciele samorządu, służb mundurowych i zaproszeni goście. Otrzymali oni lampiony ze światełkiem, które będą dostępne w instytucjach. W niedzielę, 22 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju zawita do kościołów, skąd będzie je można zabrać do domów.

Spotkanie było również okazją do podsumowania akcji "Szlachetna Paczka". W tym roku pomoc otrzymało 26 rodzin z Jastrzębia-Zdroju, a łączna wartość paczek wyniosła 60 000 złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
francuz18.12.2013 15:35

Dokładnie, sam tez juz to pare razy widziałem w poprzednich latach wiec postanowiłem ze nie bede chodził na tę ściemę!!!

Adam18.12.2013 15:26

Ta...światełko zgasło kilka razy, wzięło się zapalniczkę i podpaliło. Ale niech ludzie się cieszą, chociaż to zwykły płomień z ZAPALNICZKI.
Pozdrawiam