Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
30 grudnia 2013

Bilans soboty: Czterech nietrzeźwych kierowców

Bilans soboty: Czterech nietrzeźwych kierowców
fot. sxc.hu

Tylko w minioną sobotę jastrzębscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Najwięcej alkoholu w organizmie mieli 42 i 45-latek, który prowadzili auto mając 1,25 promila.

Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymano na ulicy Wyzwolenia. Pierwszy z nich zatrzymany o 9:30 miał 0,5 promila, drugi, który zatrzymany został po południu niecały promil.

Kolejnym zatrzymanym był 42-letni mieszkaniec Jastrzębia, który skontrolowany został na ulicy Zdrojowej. Miał w organizmie 1,25 promila. Takim samym wynikiem może "pochwalić się" inny kierowca. 45-latek zatrzymany został na ulicy Jagiełły.

Wszystkim kierowcom, za jazdę w stanie nietrzeźwości, grozi utrata prawa jazdy i 2 lata pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
PacykOW31.12.2013 13:18

Kaśka swoją Cytryną i bez alkoholu jeździ tak, że kiedy odwiedza rodziców, to wszyscy mieszkańcy bloku modlą się, żeby nie parkowała koło ich samochodu.