Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 grudnia 2013

Bilans soboty: Czterech nietrzeźwych kierowców

Bilans soboty: Czterech nietrzeźwych kierowców
fot. sxc.hu

Tylko w minioną sobotę jastrzębscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Najwięcej alkoholu w organizmie mieli 42 i 45-latek, który prowadzili auto mając 1,25 promila.

Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymano na ulicy Wyzwolenia. Pierwszy z nich zatrzymany o 9:30 miał 0,5 promila, drugi, który zatrzymany został po południu niecały promil.

Kolejnym zatrzymanym był 42-letni mieszkaniec Jastrzębia, który skontrolowany został na ulicy Zdrojowej. Miał w organizmie 1,25 promila. Takim samym wynikiem może "pochwalić się" inny kierowca. 45-latek zatrzymany został na ulicy Jagiełły.

Wszystkim kierowcom, za jazdę w stanie nietrzeźwości, grozi utrata prawa jazdy i 2 lata pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
PacykOW31.12.2013 13:18

Kaśka swoją Cytryną i bez alkoholu jeździ tak, że kiedy odwiedza rodziców, to wszyscy mieszkańcy bloku modlą się, żeby nie parkowała koło ich samochodu.