Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
16 stycznia 2014

NIM nie wystartuje w wyborach samorządowych

NIM nie wystartuje w wyborach samorządowych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Gdy Niezależna Inicjatywa Mieszkańców powstawała, pojawiały się głosy, że jest to przygotowanie gruntu pod wybory samorządowe, które mają się odbyć w 2014 roku. Tymczasem jak informuje NIM, stowarzyszenie nie weźmie udziału w wyborach.

NIM nie będzie zgłaszać swoich kandydatów do rady miasta i na stanowisko prezydenta, jednak udzieliła poparcia swoim członkom na stworzenie niezależnego porozumienia wyborców, którego celem będzie udział w wyborach.

Nadal nie wiadomo jakie kandydatury na prezydenta wystawią poszczególne partie. Najpewniejszym kandydatem będzie aktualny prezydent, Marian Janecki, które jednak jeszcze nie potwierdził ostatecznie swojego startu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wyniki wyborów zostały źle policzone? Wyniki wyborów zostały źle policzone?

Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia" Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Polewka :)17.01.2014 10:16

"NIM nie będzie zgłaszać swoich kandydatów do rady miasta i na stanowisko prezydenta, jednak udzieliła poparcia swoim członkom na stworzenie niezależnego porozumienia wyborców, którego celem będzie udział w wyborach".

Co innego w tytule a co innego w treści :)
Niby nie a jednak :) To jest robienie wody z mózgu :D

Janosik16.01.2014 22:46

Najważniejsze zadanie w 2014 roku, to odsunąć prezydenta Janeckiego od władzy. Potrzebna jest wielka rewolucja i wielka mobilizacja, która zjednoczy małe ugrupowania i grupki. Jak obserwator miejskiego życia, życzę p. Żmudzińskiemu wszystkiego dobrego i dobrych ludzi wokoło siebie.

do KNP16.01.2014 19:54

Ściślej porozumienie tworzy kilku członków NIM, bo nie wszyscy. Ale w tworzenie porozumienia zaangazwołane są też ludzie, którzy nie należą do NIMu. NIMowcy się raczej szanują wzajemnie. Dlatego swoje zaangażowanie polityczne skonsultowali z kolegami i wybrali wspólnie formułę korzystną dla wszystkich.

Znawca16.01.2014 19:10

@Kongres Nowej Prawicy Jastrzębie-Zdrój NIM jak organizacja nie będzie brała udziału w wyborach jednak kilak członków tej organizacji chce angażować się w wybory.

Kongres Nowej Prawicy Jastrzębie-Zdrój16.01.2014 18:08

czyli nie wezmą udziału w wyborach jako NIM tylko jako Niezależne Porozumienie Wyborców?

ed16.01.2014 15:17

motowidło?

Marek16.01.2014 12:15

Bardzo dobry ruch :) Gratulacje dla całego NIM

Pokaż wszystkie opinie (8)