Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 stycznia 2014

NIM nie wystartuje w wyborach samorządowych

NIM nie wystartuje w wyborach samorządowych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Gdy Niezależna Inicjatywa Mieszkańców powstawała, pojawiały się głosy, że jest to przygotowanie gruntu pod wybory samorządowe, które mają się odbyć w 2014 roku. Tymczasem jak informuje NIM, stowarzyszenie nie weźmie udziału w wyborach.

NIM nie będzie zgłaszać swoich kandydatów do rady miasta i na stanowisko prezydenta, jednak udzieliła poparcia swoim członkom na stworzenie niezależnego porozumienia wyborców, którego celem będzie udział w wyborach.

Nadal nie wiadomo jakie kandydatury na prezydenta wystawią poszczególne partie. Najpewniejszym kandydatem będzie aktualny prezydent, Marian Janecki, które jednak jeszcze nie potwierdził ostatecznie swojego startu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Reanimowano mężczyznę na przystanku Reanimowano mężczyznę na przystanku

Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Polewka :)17.01.2014 10:16

"NIM nie będzie zgłaszać swoich kandydatów do rady miasta i na stanowisko prezydenta, jednak udzieliła poparcia swoim członkom na stworzenie niezależnego porozumienia wyborców, którego celem będzie udział w wyborach".

Co innego w tytule a co innego w treści :)
Niby nie a jednak :) To jest robienie wody z mózgu :D

Janosik16.01.2014 22:46

Najważniejsze zadanie w 2014 roku, to odsunąć prezydenta Janeckiego od władzy. Potrzebna jest wielka rewolucja i wielka mobilizacja, która zjednoczy małe ugrupowania i grupki. Jak obserwator miejskiego życia, życzę p. Żmudzińskiemu wszystkiego dobrego i dobrych ludzi wokoło siebie.

do KNP16.01.2014 19:54

Ściślej porozumienie tworzy kilku członków NIM, bo nie wszyscy. Ale w tworzenie porozumienia zaangazwołane są też ludzie, którzy nie należą do NIMu. NIMowcy się raczej szanują wzajemnie. Dlatego swoje zaangażowanie polityczne skonsultowali z kolegami i wybrali wspólnie formułę korzystną dla wszystkich.

Znawca16.01.2014 19:10

@Kongres Nowej Prawicy Jastrzębie-Zdrój NIM jak organizacja nie będzie brała udziału w wyborach jednak kilak członków tej organizacji chce angażować się w wybory.

Kongres Nowej Prawicy Jastrzębie-Zdrój16.01.2014 18:08

czyli nie wezmą udziału w wyborach jako NIM tylko jako Niezależne Porozumienie Wyborców?

ed16.01.2014 15:17

motowidło?

Marek16.01.2014 12:15

Bardzo dobry ruch :) Gratulacje dla całego NIM

Pokaż wszystkie opinie (8)