Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
12 lutego 2014

15-latek odpowie za napaść i kradzież

15-latek odpowie za napaść i kradzież
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policji wpadł 15-latek, który kilka dni temu napadł na jastrzębianina i zabrał mu telefon komórkowy oraz komputer. Teraz odpowie przed sądem rodzinnym.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu w jednym z jastrzębskich bloków socjalnych. 15-latek napadł na klatce schodowej 25-latka. Chłopak kopnął mężczyznę, przewracają go ze schodów. Napastnik zabrał mu telefon komórkowy i grożąc pobiciem zażądał aby oddał mu coś jeszcze.

- Zastraszony 25-latek wydał mu swój komputer, po czym nastolatek uciekł. Dwa dni później młody sprawca sam zgłosił się do komendy i przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów - informuje jastrzębska komenda policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
196213.04.2014 13:06

Raz bym smarkacza ustrzelił i po sprawie to jakaś p*za nie chłop , Dzieci go biją

Jastrzebianin20.02.2014 15:48

Jak czytam o tego typu sytuacjach, to jestem za przywróceniem kary śmierci i kastracją rodzeństwa i rodziców takiego wyrostka. Trzeba zakończyć rozprzestrzenianie się złych genów. Wszystkich kiboli do gazu.

Prawdomowny16.02.2014 11:37

Zalozyc lancuchy na nogi i rece, dac lopate i niech idzie budowac obwodnice czy inna autostrade. A najlepiej place zabaw zeby kolejne pokolenia mialy mniejsze prawdopodobienstwo wyrosniecia na taki margines jak ten przypadek..

ktosik14.02.2014 15:10

Czytanie za zrozumienie ludzie ... Jak spadniesz na p..k ze schodów to Cie i 3 latek jest w stanie obrobić. Jak leżysz poskładany na dole schodów to nawet przed 15 latkiem się nie obronisz chyba, że na dole schodów były materace ....

Gość12.02.2014 20:01

only jakoś dawno takie nie spotkałem. po drugie jak jesteś osobą pokroju tego 25latka podejrzewam, że jeżeli byś spotkał 10 latka z pianą na ustach to też byś został skopany, także szukaj dalej mózgu w swoim czerepie - choć nie gwarantuję sukcesu

only12.02.2014 14:25

tia, tak wam się wydaje, spotkajcie się z pijanym piętnastoletnim kibicem GKS z pianą na ustach i bez mózgu w czerepie, zanim się zorientujecie to będziecie skopani.

Bogdan12.02.2014 13:39

Śmiechu warte żeby 15 latek zastraszył i pobił 25 latka,śmiech na sali.

Pokaż wszystkie opinie (9)