Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 lutego 2014

Policja sprawdza trzeźwość kierowców autobusów

Policja sprawdza trzeźwość kierowców autobusów
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline.pl

Od godziny 4.00 jastrzębscy policjanci kontrolują stan trzeźwości kierujących autobusami, busami, a także samochodami ciężarowymi przewożącymi towary. To wszystko w ramach akcji "Trzeźwe przewozy"..

Jak informuje policja, działania mają one na celu ujawnianie i uniemożliwianie dalszej jazdy nietrzeźwym kierowcom pojazdów komunikacji publicznej, transportu prywatnego osób, a także nauki jazdy.

- Na kierujących takimi pojazdami spoczywa szczególna odpowiedzialność, bowiem zdarzenia drogowe z ich udziałem powodują zagrożenie dla znacznej liczby użytkowników dróg - informuje jastrzębska komenda policji.

Mundurowi sprawdzają stan trzeźwości kierujących autobusami, busami, a także samochodami ciężarowymi przewożącymi towar. Działania potrwają do południa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
benek21.02.2014 21:16

do GOŚĆ - w osobowkach moga , policjant kierujacy tez moze to pytam dlaczego kierowca autobusu nie moze rozmawiac przez tel??? a ryle to juz na potege nawijaj ...

Gość21.02.2014 12:48

Ale rozmawiać przez komórki kierowcy autobusów nadal mogą?