Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 lutego 2014

Zobacz opuszczony hotel "Diament" od środka

Zobacz opuszczony hotel "Diament" od środkaZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Niedługo rozpocznie się rozbiórka hotelu "Diament". Z powierzchni Jastrzębia budynek zniknie całkowicie do końca roku. Zobacz ostatnie chwile życia hotelu.

Właściciel "Diamentu", czyli Jastrzębska Spółka Węglowa, zdecydował o rozbiórce budynku. Spowodowane jest to złym stanem technicznym obiektu i wysokimi kosztami utrzymania. Firma zajmująca się rozbiórką rozpocznie prace za kilkanaście dni.

Na jego miejscu powstanie nowy budynek - Centrum Usług Wspólnych, gdzie mieścić się będą m.in. firmy z grupy kapitałowej JSW. Jego budowa rozpocznie się za kilka lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
ochraniam jastrzębie!10.06.2014 16:41

Dobra ale remont i tyle v_v NIE? to ciekawe bo jastrzębie-zdrój to ciekawe miasto ale ja w tym budynku nigdy nie byłem bo go zamkneli przed tym >_< Szkoda mi tego hotelu jak musicie to spadajcie wyjeżdżam z tąt

Gość19.04.2014 10:28

polacy to tylko umja burzyc

hns08.03.2014 17:05

Stary, nieekologiczny i nieekonomiczny moloch.
JSW dobrze kombinuje.

Mariusz K.04.03.2014 10:48

rarytasik - sklep "BALTONA" po prawej stronie od wejścia głównego.

czester04.03.2014 10:35

wszystko tylko nie mieszkania socjalne, nie chcemy tu drugiego manchatanu!!!

jastrzębianka03.03.2014 18:34

Jak to możliwe, że najwyższy i reprezentacyjny budynek miasta znika?! Dzieciaki w ramach lekcji W-F robiły karty pływackie na basenie... Czyżby w mieście w sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej nie był potrzebny duży hotel? Ktoś jednak skorzysta - właściciele okolicznych mniejszych hotelików położonych z dala od obiektów sportowych.... I ta biurokracja! nam w Polsce nie potrzeba taaaakiej armii biurokratów! Nam potrzeba rozrywek dla ludzi, fajnych miejsc, bo nuuuda. Nudzą się dzieci, nudzi młodzież i dorośli, seniorzy. Nuuuuda. A potem się dziwić, że młodzi i starsi wyjeżdżają... Ja też mam zamiar.

aro03.03.2014 11:21

Basen, a tam tablica informacyjna z parametrami wody i podpisem Krzyśka R. Eh. łza się wokół oka kręci. Wcześniej podobnie było z basenem na Moszczenicy. Nie wiem co w nim było takiego, ale dla mnie był wyjątkowy pod względem atmosfery.

Pokaż wszystkie opinie (45)