Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
10 marca 2014

Luty 2014: 52 kolizje i 8 nietrzeźwych kierowców

Luty 2014: 52 kolizje i 8 nietrzeźwych kierowców
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Aż 52 kolizje na terenie Jastrzębia-Zdroju miały miejsce w minionym miesiącu. Odnotowano również osiem wypadków drogowych.

Gorzej w porównaniu ze styczniem 2014 wyglądał luty na jastrzębskich drogach. W ciągu 28 dni wydarzyły się 52 kolizje oraz 8 wypadków, w których rannych zostało osiem osób. 

Policjanci zatrzymali również osiem nietrzeźwych kierujących z czego jeden z nich spowodował wypadek. Sześć osób zostało również zatrzymanych. Pod tym względem luty wypadł gorzej niż poprzedni miesiąc. Wtedy zatrzymano 5 nietrzeźwych kierowców i 5 osób w stanie po spożyciu alkoholu.

9 lutego na ulicy Cieszyńskiej i Małopolskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawca wypadku nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. Okazało się, że jastrzębianin prowadził samochód z zakazem sądowym prowadzenia pojazdów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!