Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 marca 2014

Luty 2014: 52 kolizje i 8 nietrzeźwych kierowców

Luty 2014: 52 kolizje i 8 nietrzeźwych kierowców
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Aż 52 kolizje na terenie Jastrzębia-Zdroju miały miejsce w minionym miesiącu. Odnotowano również osiem wypadków drogowych.

Gorzej w porównaniu ze styczniem 2014 wyglądał luty na jastrzębskich drogach. W ciągu 28 dni wydarzyły się 52 kolizje oraz 8 wypadków, w których rannych zostało osiem osób. 

Policjanci zatrzymali również osiem nietrzeźwych kierujących z czego jeden z nich spowodował wypadek. Sześć osób zostało również zatrzymanych. Pod tym względem luty wypadł gorzej niż poprzedni miesiąc. Wtedy zatrzymano 5 nietrzeźwych kierowców i 5 osób w stanie po spożyciu alkoholu.

9 lutego na ulicy Cieszyńskiej i Małopolskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawca wypadku nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. Okazało się, że jastrzębianin prowadził samochód z zakazem sądowym prowadzenia pojazdów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!