Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
11 marca 2014

Szukają rodzin zastępczych w Jastrzębiu

Szukają rodzin zastępczych w Jastrzębiu
fot. UM Jastrzębie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju ogłasza nabór kandydatów na rodziców zastępczych, które zechcą opiekować się dziećmi porzuconymi i potrzebującymi opieki.

Szerszych informacji na ten temat udzielą pracownicy Działu Pomocy Rodzinie w Ośrodku Pomocy Społecznej przy ulicy Opolskiej 9. Można spotkać się z nimi osobiście w budynku A, pokoju 46 od 8:00 do 14:00 lub telefonicznie 32 434 96 46. 

- Rodzinna opieka zastępcza daje dzieciom szansę na radosne i bezpieczne dzieciństwo, a ich rodzicom możliwość zmiany swojego postępowania - informuje OPS.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dojdzie do strajku w Ośrodku Pomocy Społecznej? Dojdzie do strajku w Ośrodku Pomocy Społecznej?

Przegonić bezdomnych z miasta? Przegonić bezdomnych z miasta?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!