Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
12 marca 2014

72-letnia kobieta weszła pod jadący samochód

72-letnia kobieta weszła pod jadący samochód
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek po południu na ulicy Małopolskiej została potrącona 72-latka. Kobieta została przewieziona do szpitala. Kierowca samochodu osobowego, który ją potrącił, był trzeźwy.

Z ustaleń policji wynika, że idąca chodnikiem 72-latka chcąc przejść przez jezdnię nie upewniła się czy może na nią bezpiecznie wejść i wpadła wprost pod jadący prawidłowo samochód marki Kia Sportage.

W wyniku zdarzenia starsza kobieta doznała ogólnych potłuczeń ciała i trafiła do szpitala. 42-letni kierowca osobówki był trzeźwy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
zołza z zofiówki15.03.2014 15:58

Wy też chłopaki będziecie mieli te 72 lata :/

Z.J15.03.2014 10:06

Na Kochanowskiego tez taka łazi...z lewej na prawą i odwrotnie,do tego włazi prosto pod koła...żeby kiedyś nie było że nie mówiłem bo zwracałem już kilka razy uwagę,używam klaksonu ale obraz kościoła za bardzo utkwił w świadomości tej kobiety i pewnie łazi też po wodzie,nie zwracając uwagę na nic...

Gość14.03.2014 8:45

Podobnie jest z zombie w kapturach i ze słuchawkami na uszach, nawet nie patrzą gdzie idą, a na dodatek ich mózg przetwarza informacje z minutowym opóźnieniem.

Kierowca13.03.2014 18:01

Dużo takich staruch tak wchodzi na jezdnie,trzeba uważać bo one nigdy nic nie widzą ani nie słyszą.

...13.03.2014 11:28

PIESZY MA PIERWSZEŃSTWO NA PASACH każdy o tym wie (prawie każdy) ALE CZY NIKT NIE ROZUMIE, ŻE KOBIETA PRZECHODZIŁA W NIEDOZWOLONYM MIEJSCU ;) więc nie ma co tu dyskutować ... jej wina i tyle !

Gość13.03.2014 8:49

Pieszy ma pierwszeństwo na pasach, ale samochód nie wyhamuje, jeżeli ktoś wchodzi tuż przed nim. Przy szybkości 50 km na godz. droga hamowania to około 15 m, a przy śliskiej nawierzchni nawet dwukrotnie więcej.

ptaszyn13.03.2014 8:13

Co to znaczy,kierowca był trzeźwy? Czyżby wszyscy kierowcy w Jastrzębiu jeździli po pijaku!

Pokaż wszystkie opinie (11)