Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
24 marca 2014

Są razem ponad 50 lat. Świętowali złote gody

Są razem ponad 50 lat. Świętowali złote gody
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

W piątek, 21 marca w Domu Zdrojowym odbyło się spotkanie dla par małżeńskich, które obchodziły złote, szmaragdowe i diamentowe gody. Prezydent miasta wręczył im pamiątkowe medale.

W tym roku 46 par świętowało 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. 8 par jest ze sobą już 55 lat, a 4 mogą się pochwalić 60-letnim stażem małżeńskim.

Prezydent miasta Marian Janecki, w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej wręczył jubilatom okolicznościowe medale. Później na scenie pojawił się zespół "Druga Młodość", który odśpiewał "sto lat" parom małżeńskim.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Małżeńskie pary 60 lat razem Małżeńskie pary 60 lat razem

65 lat w związku małżeńskim 65 lat w związku małżeńskim

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zołza z zofiówki26.03.2014 8:05

Ładny półwiek bycia we dwoje, zdrówka i pogody ducha życzę jubilatom :)